Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek, rüya sahibinin eğlenceye olan düşkünlüğüne işarettir. Bazı yorumlarda rüyada sigara içmek için, yakın zamanda bir davete çağrılmaya işarettir denilmiştir.

 • Rüyada sigara almak, kişinin kısa bir süre içerisinde hayatında güzel değişiklikler olacağına ve mutluluğa ereceğine işarettir.
 • Bazı rüya yorumcularına göre rüyada sigara görmek, kişinin sevdiklerinden ayrılmak zorunda kalacağına işarettir.
 • Rüyada sigarı dumanı görmek, sıkıntıların ve kederlerin yaşanacağına işarettir. Fakat sadece sigara dumanı görmek ise kişiyi parlak bir geleceğin beklediğine işarettir.
 • Rüyada sigara içmek çoğu yorumcu tarafından güzel şeylerin olacağına yorumlanmıştır. İş ve özel hayatında yaşanan iyi gelişmelere işarettir denilmiştir.
 • Rüyada sigara almak iş hayatıyla ilgili yeni planların olması işarettir. Bunun neticesinde de başarıların gelmesine işarettir.
 • Rüyada sigara istemek ve yakmak, yeni bir iş kurma peşinde olmaya işarettir. Ya da ev taşımaya işarettir.
 • Bazı İslam alimleri rüyada sigara içmek için Hz. Peygamberin sünnetini terk etmeye ve sıkıntılı hayat sürmeye işarettir demişlerdir.

Bazı rüya tabirlerinde ise rüyada sigara içmek cinsiyete göre farklı şekillerde tabir edilmiştir. Eğer rüyada sigara içen kişi erkekse sabrın sonunda hayırlı işlere nail olacağına işarettir denilmiştir. Rüyada sigara içen kişi kadınsa da bazı sıkıntılar yaşayacağına işarettir denilmiştir. Rüyasında sigara için genç ve bekar bir kız ise parası için birisiyle evleneceğine işarettir.

Rüyada Sigara İçmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Sigara İçmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

S

“Rüyada Sigara İçmek” için 2 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. gulnara dedi ki:

  Ruyada küs oldugum sevdigimin yanına gelmişim.bi sigarayida yakıp,sonra sigara kendi kendine bitiyordu,dumanlaya,dumanlaya.sevdigim benim yuzume gulumuseyerek bakiyordu,hic bisey olmamış gibi.bende gulerek bakıyordum ona.lutfen yorumlarmısınız.simdiden tesekurler!!!

 2. yasemin dedi ki:

  Rüyamda sevgilim benden ayrılmış bende onu bir daha görmemişim evdeki herkes bir hazırlık peşinde ben dışarı çıkıp gezinirken sigara içiyorum benim gözlerim dolmuş

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.