Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek , o kişinin kısmetinin ve talihinin açık olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada bebek görmek genel itibariyle hayırlıdır. Hatta öyle ki görülen rüya iyi olsun kötü olsun bu tür rüyalar devamlı olarak güzele ve hayra delalet edilmektedir.

 • Rüyada bebek sevmek müjdeli bir haberle tabir edilir.
 • Rüyada bebek güzel giyimli ve neşeliyse sıkıntılı ve zor günlerin geride kalacağına delalettir. Bakımsız ve çıplak bebek görmek rüyayı gören kişinin tövbe etmesiyle tabir olunur.
 • Terk edilmiş bir bebek görmek ve o bebeği almak mirasa, işi olmayan birinin bebek beşiğini salladığını görmesi bir işe girmesine yorumlanır.
 • Rüyada bebek ağlaması ve onun susturulmaya çalışılması kişinin bir ticaret işinden kazanç için uğraştığına, herhangi bir yerde terkedilmiş bir bebek görmek uzak akrabadan miras sahibi olunacağına, bir bebeğin süt emdiğini görmek evde bereketin bol olmasına, yeni doğmuş bebek görmek sevinç ve mutlulukla tabir olunur.
 • Bir bebeğin olması gerektiğinden küçük olması kişinin kendisini gereksiz korkulara mahkum ettiği şeklinde yorumlanır.
 • Rüyada oyuncak bebekle oynamak eğlenceli bir toplantıya davet edilmeye, bebek satın aldığını görmek çok pişman olunacak bir hata yapmaya, fakir bir kimsenin kendisini çıplak bir bebek olarak görmesi o kişinin zengin olacağına yorumlanır.
 • Rüyada bebek öldürmek, günaha ve kötü şeylere işarettir.Rüyada bebek görmek, genel olarak  masumluk, sıcaklık, cana yakınlık ve yeni başlangıçlara yorumlanır. Bu tür rüyalar kişilerin masum, saf, meraklı ve ilgiye muhtaç taraflarını temsil etmektedir.
Rüyada Bebek Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Bebek Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

B

“Rüyada Bebek Görmek” için 2 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. fatma dedi ki:

  ruyamda bir bebegi suyun icinde bogazin dan bicakla keserek oldurdum suda kan yoktu bebek once biraz agladi bicak ile once gozunun kenarindan cizdim kazayla ama tam kesilmadi sonra yan yatirarak suda tam can damarindan kestim hic aglamadi bir ara gozlerini oynatti sanki daha olmemisti ama bedeninden kafasi tam kopmadi gibiydi tam sezemiyorum ama o bebegi kurban etmem gerekiyordu obebebkte benim kendi bebegim lutfen yorumuzu bekliyorum cok etkilendim hayirdir ins

 2. DİLEK TOKGÖZ dedi ki:

  rüyamda 6-7 tane bebgin bir faunus icinde yasadıgını görüyorum ve nasıl doyurabilirm düsüncene kapılıyorum bir tanesini emzirmeye calısıyorum ama digerlerinizde emzirmeliyim ben nasıl doyurucam diye düsünuyorum ayrıca acaba suya mama sıkarak diye düsündüm rüyamda ..cok güzel bi rüyaydı bana yardımcı olusanız cıok sevinirm

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.