Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Balık Görmek

Bir kimse rüyasında belli sayıda balık görürse bu rüya kadın olarak yorumlanır, eğer balık sayısı sayılamayacak kadar çoksa ganimet veya haksız olarak elde edilen mala delalettir. Aynı şekilde rüyada balık görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir.

 • Rüyada balık daima kısmet olarak tabir edilir. Balığın canlı olması aşkta ve işte işlerin yolunda olduğu anlamına gelir.
 • Yine rüyada büyük balık, o ülkenin başbakan yardımcısı ya da başkan vekiline yorumlanır. Balıklar ise mülkün askerine, denize ve devlete delalet eder.
 • Deniz yolculuğuna çıkan kimse rüyada yatağında balık olduğunu görürse o kişinin hastalanacağına işarettir.
 • Balık yediğini görmek mal, mülk ve çocuk sahibi olmaya, suda balık avlamak iç açıcı bir haber alacağına işarettir.
 • Büyük ve küçük balıkların bir arada görülmesi sevinç ve üzüntülerin iç içe yaşanmasına,
 • suda balık avlamak ferahlık verecek bir habere, büyük balık avladığını görmek ise menfaat ve hayra erişmeye delalet eder.
 •  Rüyada balık görmek ve bu balıkların yer değiştirdiğinin görülmesi askerler arasındaki ihtilafa işarettir.
 • Rüyada sazan balığı görmek rüya sahibinin evlenmesine, bulanık suda balık avlamak üzüntü ve kedere, balığı diri olarak yediğini görmek çocuk ve mal sahibi olmaya işarettir.
 • Tatlı suda balık avladıktan sonra balığın tuzlu olduğunu görmek üzüntü ve kedere, balığı canlı canlı yemek mülk sahibi olmaya, tuzlu balık yemek şiddet ve sıkıntıya, tuzlanmış balık ise sürekli olarak fayda sağlayan mal ile tabir olunur.

 

Rüyada Balık Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Balık Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

B

“Rüyada Balık Görmek” için 3 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. gökhan dedi ki:

  rüyamda büyük balıklar gördüm denizden yeni çıkmış elimle tutup seviyordum

 2. MEhmet seven dedi ki:

  Kamyon dolusu balık gördüm rüyamda ne anlama gelir sorusu merak ettim

 3. seyhan dedi ki:

  rüyamda urfadaki balıklı gölü gordüm neye işaret

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.