Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Rüzgar Görmek

Rüyada rüzgar görmek çeşitli şekillerde yorumlanmıştır. Bazı İslam alimleri rüyada rüzgar görmek için seyahat etmeye, hayati değişiklikler yapmaya işarettir demişlerdir.

  • Rüyada rüzgar görmek iş hayatında değişikliklere işarettir.
  • Rüyada sert esen rüzgar yaşam tarzının değişmesine, sıcak ve ılık esen rüzgar ise hayatınızda yaşanacak olan değişikliklerden rahatsızlık duyacağınıza işarettir.
  • Rüyada rüzgar sesi duymak, şiddetli azap olarak yorumlanmıştır.
  • Kişi rüyasında bir yerden başka bir yere rüzgar aracılığıyla giderse yüksek makamlara erişecek ve saltanat sahibi olacak demektir. Nitekim bilindiği üzere Hz. Süleyman rüzgar ile hareket ediyordu.
  • Eğer kişi rüyasında rüzgarlı bir durum görürse ve ortamda hayırlı olan şeyler bulunmuyorsa o beldeden bereketin gideceğine ve kıtlık yaşanacağına yorumlanır.
  • Rüyada rüzgar hortumu görmek, pek çok köklü değişikliklerin olacağına yorumlanır.
  • İbni Şirin rüyada şiddetli rüzgar görülmesini o beldedeki yaşayan insanların korkuya kapılacağına yorumlamıştır. Eğer bu rüzgar ağaçları sökecek kadar sert ve kuvvetli ise o yere salgın hastalıkların geleceğine yorumlamıştır.
  • Rüyada rüzgar gülü görmek, ticari işlerle ilgili bir takım sıkıntıların yaşanacağına işarettir. Bunu düzeltebilmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor.Rüyada rüzgar görmek, estiği yöne göre de farklı şekillerde yorumlanmıştır. Batıdan esen rüzgar felaket ve kötülüklere yorumlanır. Doğudan esen rüzgar hastalıklara ve bazı sıkıntılı durumlara yorumlanır. Güneyden esen rüzgar hayat akışında meydana gelecek olan iyi değişikliklere yorumlanır. Kuzeyden esen rüzgar ise aşırı sevgiye ve muhabbete yorumlanır.
Rüyada Rüzgar Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Rüzgar Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

R

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.