Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Deniz Görmek

Rüyalar insanların günlük yaşamlarında etkilendikleri veya ilerideki yaşamlarında karşılaşacakları olayların gösterilebileceği olaylardır. Tabi ki yaşanacak şeyler birebir görünmediği için bu konuda tabirlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yazımızda rüyada deniz görmek ne anlama gelir hep beraber görelim.

·          Rüyada deniz görmek kuvvetli ve halkın kendisine muhtaç olduğu şefkatli, adaletli bir devlet adamıyla tabir edilir.

·          Deniz görmek tüccar için mal, işçi için ise ustası olarak tabir edilir.

·          Bir kişi rüyasında deniz görürse bu rüya gören için arzu ve isteğinin yerine gelmesi şeklinde yorumlanır.

·          Rüyada deniz suyu içmek dünyaya sahip ve uzun ömürlü olur.

·          Rüyada deniz suyu içmek içildiği miktarda ilim ve edep öğrenmeyle tabir edilir.

·          Rüyada içilen deniz suyu hüzün ve kedere işarettir.

·          Rüyada denizanası görmek kısmetle ilgili ufak, tefek pürüz ve engellerle yorumlanır.

·          Rüyada görülen ölmüş denizanası hemen geçecek sorunlara tabir edilir.

·          Rüyada denizyıldızı görmek yaşamda bir iyileşme ve yenilenme döneminin başlayacağına işarettir.

·          Rüyada deniz feneri görmek yolculukla tabir olunur.

·          Bir kimse rüyasında denizden su alıp bir kaba doldurduğunu görürse o kişi çok mal biriktirecek demektir.

·          Rüyasında denizden su alıp bir kaba dolduran kimseye Allah öyle bir devlet verir ki, o devlet sayesinde denizden daha kuvvetli ve geniş bir mal yığar.

Görüldüğü üzere rüyada görülen şeyler çeşitli şekillerde tabir edilmiştir. Rüyanın görülmesine göre farklılık arz eden bu durumların bilinerek yorumlanması gerekmektedir

Rüyada Deniz Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Deniz Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

D

“Rüyada Deniz Görmek” için 4 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. Yagmur damlası dedi ki:

  Cok büyük bir deniz gördüm rüyamda masmaviydi ucsuz bucaksız kıyılardan sulara basarak yüksek bir yere oturup denizi seyrettim. Anlamı tam olarak nedir acaba etkisnde uzun süre kaldm.

 2. ayhan dedi ki:

  yağmur damlası rüyanı haddim olmayarak yorumlamak istedim masmavi berrak denize basarak yüksek tepeye oturman kalbinizin güzelliğini ve isteğinizin sizin istediğinizden daha hayırlı şekilde oluşmaya başladığı şeklinde yorumladım tabi takdir yinede rüyayı görenindir saygılar…

 3. Leyla dedi ki:

  Rüyamda çok temiz masmavi deniz var.Denize mi girsem yoksa havuza mı diye düşünürken denizde acayıp büyük bir denizanası görüyorum.ve büyük balıklar var etrafında.Biri ağıyla denizanasını çıkarıyor.Biz heyecanla seyrediyoruz.Deniz tertemiz kalıyor.

  Boğazı yüzerek geçerken yolda eski eşimi görüyorum.Ona bakmadan ilerleyip köprüye çıkıyorum.Kendimi çok güçlü ve güzel hissediyorum.Tırmanarak köprünün üstüne çıkıyorum.

  Bir kadın kapının ardında doğum yapıyor .Doğum sancıları gelmiş.Çocuk geliyor ,diyor.Arkadaşım içeri giriyor ve doğumu yaptırıyor.Ben kapının dışındayım.Kendi kendime arkadaşım nasıl doğum yaptırıyor ?Göbek bağını falan kesmeyi biliyor mu diyorum ama doğum başarıyla oluyor.çok şaşırıyorum.(Arkadaşım normal hayatta tanıdığım biri .)

  Bir yere gideceğim .Yolda büyük bir araba içinde üç çocuğu olan bir dostum beni görüp arabasına alıyor .Çok büyük bir Arabayla gidiyoruz.Vardığımız yerde hep çok çok dindar insanlar var.Girişte çukulatalar veriyorlar.Herkes çok dindar.

 4. Leyla dedi ki:

  Selam .ben üç tane rüya yazdım.cevapları ne zaman gelecek?sevgiler,Leyla

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.