Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek için çok çeşitli yorumlar yapılmıştır. Bu nedenle rüyada perde görmek ile ilgili olarak en doğru yorumu yapabilmek için rüyanın tüm içeriğinin detaylı bir şekilde bilinmesi gerekir.

  • rüyada görülen perde rüya sahibine sadık, kendisini başkalarından gizleyen eşe tabir edilir.
  • Eğer kişinin rüyasında gördüğü perdede belirgin bir işaret ya da iz varsa, hayırlı şeylere, çoluk çocuğa ve sadık bir zevceye yorumlanır.
  • Rüyada görülen perde eski ve yırtık ise dünyevi sıkıntıya işarettir. Evin kapısında takılı ise kişiye üzüntü ve kederin bulaşacağına işarettir.  Mescit gibi ibadethanelerin kapısında asılı ise bu sefer de dini konulardaki üzüntülere işarettir.
  • Rüyada perde kapatmak önlem almaya ve tedbirli davranmaya işarettir. Fakat içerisi karanlık oluyorsa boş yere alınan önleme işarettir.
  • Rüyada perde kesmek pek çok iyi şeylere işaret olarak yorumlanmıştır. Hayat boyu mutluluğa, iş hayatında yüksek makamlara, fazla zorluk çekmeden rahatça kazanılacak mala mülke, bolluk ve berekete yorumlanmıştır. Bazen de bu durumların tam tersine yorumlamalar da yapılmıştır.
  • Rüyada perde ütülemek rüya sahibinin hayatında yolunda gitmeyen işlerin yakın zamanda düzeleceğine ve işlerin yoluna gireceğine delalet eder.Tüm bunların yanı sıra rüyada perde görmek için gizli saklı işler yapmaya ve bunu etraftan saklamaya özen göstermeye işarettir diyenler de olmuştur. Bilinmeye bir yerdeki perde rüya sahibi için üzüntüye ve kederlenmeye işarettir.
Rüyada Perde Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Perde Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

P

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.