Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek çoğunlukla iyi şeylere yorumlanmıştır. Güven, başarı, mal, mülk gibi güzel şeylere işaret ettiği söylenmiştir. Kişinin içerisinde bulunduğu hal ile psikolojik durumunu gözler önüne serer. Bazı kişiler de rüyada para görmek, inanç ve sevgi gibi konulara yorulmuştur.

 • Rüyada para bulmak, kişinin aşk ve itibar aradığına işarettir. İçinde bulunulan yalnızlıktan çıkılmak istendiğine işaret eder.
 • Çok paraya sahip olduğunu gören kimse için, aslında başarılı olduğunu fakat yanlış işlerle uğraşarak vakit kaybettiği söylenmiştir. Biraz düşünerek hareket etmesi halinde elinin altında olan zenginliğe erişeceğine yorumlanmıştır.
 • Rüyada para çalmak, kişinin tehlike içerisinde olduğuna işarettir. Kişi, amacına ulaşmak için zorlu yollardan sıkıntılardan geçecektir denilmiştir.
 • Kişi rüyada birisine para verirken görürse kendini, gönül işlerinde fazla duygusal olduğuna ve hak ettiği karşılığı bulamadığına işarettir.
 • Para kasası görmek, beklentilerin olumlu sonuçlanacağına ve toplu bir para geleceğine işarettir.
 • Bir miktar nakit para görmek, maddi konularla fazla uğraştığınıza ve buna gerek olmadığına işarettir.
 • Para biriktirdiğini görmek, ekonomik sıkıntıların sizi fazlasıyla yorduğuna işarettir.
 • Rüyada kağıt para görmek, ufak tefek maddi sıkıntıların ardından elinize iyi paralar geçeceğine ve akıllıca değerlendirmeniz durumunda ömür boyu rahat edeceğinize işarettir.
 • Madeni para görmek, elinize geçip de değerlendiremediğiniz fırsatları tekrardan yakalayacağınıza işarettir. Bir başka yorum olarak da iş hayatında kötü sonuçlara ve gönül işlerinde huzursuzluklara işarettir denilmiştir.
 • Sahte para görmek, uygunsuz bir kişi ile bazı sıkıntılar yaşanacağına işarettir.
 • Rüyada paralı cüzdan görmek, yakın arkadaşınızla kavga edeceğinize işarettir.
 • Rüyada para almak, güç ve özgüven eksikliklerine işarettir.
 • Rüyada para saymak, kişinin beklemediği kadar çok başarılı olmasına işarettir. Saymakla bitmeyen para ise başlı olan bir işi tamamlayamayacağınıza işarettir. Ya da iş hayatınızda başarısız olacağınıza işarettir.
 • Rüyada para toplamak, birbiri ile alakasız olan şeyleri bir araya getirmek, para pul edinmek ve şehvete yorumlanmıştır.
 • Yolda yürürken para bulmak, biraz para kaybedeceğinize işarettir.
 • Gümüş para görmek ise hayırlı haberler alacağınıza delalet eder.

Genel olarak rüyada para görmek bu şekillerde yorumlanmıştır.

Rüyada Para Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Para Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

P

“Rüyada Para Görmek” için 5 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. zehra gönültaş dedi ki:

  slm ben rüyamda sulu kayalıklar arasında 20 tl yı taşin altından alıp çantama koydum eşimede hadı gel alişverişe gıdelım dıyordum eşim:ben beş lirayla gelmem bekledıgın gıbı dönmedım dıyodu. yorımlar mısınız şimdiden tşk ederim

 2. kadriye dedi ki:

  iyi günler. rüyamda dedemin yanında tanımadığım bir adam benden çok memnun olduğunu ve bunun karşılığında 150 tl ısrarla vermek istedi. 50 lira da deden versin dedi.. bende teşekkür ederek almadım parayı.yorumlarmısınız lütfen. teşekkür ederim

 3. cemre dedi ki:

  Rüyamda akşam vakti birinin çakmak yaktığını gördüm. Rüyalarım parça parça hep diğer rüyam ise ilaç almaya gidiyorum ama eczacı cahide abla birine yazı yazdırıyo ders yaptırıyoda olabilir ama para görüyorum masada ama ben 20 lira para bırakıyorum oraya. Sonra başka parça rüyamsa dayımın odasına bi kız giriyo tanımıyorum başkalarıda var konuşma yapılıyodu zannedersem

 4. Beyza dedi ki:

  Merhaba.Ruyamda cirkin kirlenmis iki adama az miktarda bir para veriyordum etraf savas alani gibiydi acaba bunun anlami ne olabilir?

 5. sevilay dedi ki:

  Rüyamda ailece uyuyoruz ve ben sesler duyarak uyanıyorum.Evin altında insanlar çalışıyor. Her yeri eşmişler ve bi bakıyorum ki yığınla tuz çıkarmışlar. Bembeyaz iri tuz. Torbalara dolduruyorlar. Bu arada biz de babamla eve gelen yolda kağıt paralar buluyoruz 10tl 20tl 50tl hepsinden birer ikişer paraları topluyoruz biraz tozlanmis paralar.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.