Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

İstediğim Rüyayı Nasıl Görürüm?

Rüyalara hükmetmek ve istenilen rüyayı görmek hemen herkesin istedikleri arasındadır. Çoğu zaman günlük hayatta elde edilemeyen ya da çok arzulanan şeylerin rüyada görülmesini isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu yazımızda istediğim rüyayı nasıl görürüm diye merak edenleri bilgilendireceğiz. İşte istediğim rüyayı nasıl görürüm sorusunun cevabı…

Hepimizin de bildiği üzere rüyalarımızın çok büyük bir kısmı bilinçaltımızdan kaynaklanmaktadır. Bilinçaltımızda yer alan her türlü şey yaşamımızı ve rüyalarınızı oldukça etkilemektedir. Peki, rüyalara müdahale etmek ve istenilen gibi yönlendirmek mümkün müdür? Bu konu uzun yıllar boyunca bilimadamlarının ve meraklıların araştırma konusu olmuştur. Üzerinde uzun uzun çalışmalar yapılmıştır. Araştırmacılar ve bilimadamları istediğim rüyayı nasıl görürüm diye merak edenler için uzun uzun çalışmışlardır.
İstenilen rüyayı görmek isteyenler çoğu zaman gelecek ile ilgili bir durum hakkında olmasını istedikleri şeyleri görmeyi arzular. Fakat bu düşünce çoğunlukla yanlıştır.
Çünkü rüyalar gelecekten ziyade geçmiş ile ilgili durumlardan ibarettir.
Bu konu bilimsel olarakta bu şekildedir. Yani rüyalara bakılarak gelecek ile ilgili kehanetlerde bulunmak çoğu zaman yanlıştır. Fakat bir mesaj ve uyarı niteliğinde olan rüyalar bu durumun dışındadır. Onlar Cenab-ı Hakk tarafından gönderilen rüyalardır ve yorumları diğer rüyalardan farklıdır.

İstenilen rüyaları görebilmek ya da rüyalara müdahale ederek istenilen şekilde yönlendirebilmek oldukça zor bir iştir. Bunu yapabilmek için bilnçaltına müdahale etmek gerekmektedir. Bilinçaltı aktivitelerinin kontrol altına alınması ve yönlendirilmesi ile istenilen rüyayı görmek mümkün olabilmektedir. Bunun için basit ama etkili birkaç yöntemi uyguladığımızda istediğimiz rüyayı görmemiz çok daha kolay olacaktır.

 • Hani derler ya bir şeyi 40 kere dersen o olur diye. İşte rüyalar da bu şekildedir. Yatmadan önce görmek istediğimiz rüyayı sürekli olarak kenimize tekrarlamamız ve bilinçaltına atabilmemiz durumunda istenilen rüyayı görebilmemiz daha kolay olacaktır.
 • Çoğunlukla kötü rüya görenler için ise, yatmadan evvel olumlu şeyler düşünmeleri ve buna inanmaları önerilmektedir. Kendinizi rüyalarınızı yönlendireceğinize inandırın ve bunu sürekli devam ettirin.

Bu iki yöntemi uyguladığınız zaman rüyalarınıza müdahale ederek istediğiniz şekilde yönlendirebilme şansına sahip olabilirsiniz. İstenilen rüyaları görme şansınızı da bu şekilde artırabilirsiniz.

“İstediğim Rüyayı Nasıl Görürüm?” için 6 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. jasmine dedi ki:

  Bunlari yaptigimizda gercekten gorebilir’miyiz? 2 gun once cok guzel ruya gordum ve bu aksam tekrar gormek istiyorum… insallah olur

 2. temel dedi ki:

  Istediyim ruyayi gorebilirmiyim gercekten bu yazdıklarınızi neye dayanarak yaziyosunuz neyse konuya geliyim diyelim istediyim ruyayi gore bildim ve bunun bagimlisi oldum bu tehlikelimidir ozellikle bi komedi filmi izlemisdim ruyamda kendimi o filmde gore bilirmiyim okudugunuz icin Tesekkurler

 3. fadime dedi ki:

  Bence dusuncelerime dayanarak ve yaslanarak diyorumki istediyimiz ruyayi gormemizi kolaylastiricak seylerden biri yogadir.

 4. temel dedi ki:

  Istediyim ruyayi gore bilmek bagimlilik yapmaz dimi okuyana tesekkurler

 5. yasin dedi ki:

  Arkadaşlar bu işte çok yol katettim artik ruyalarimin devamini görüyorum ve başka bi hayatim var orda orayi daha çok seviyorum

 6. Muhammet dedi ki:

  Yararlı bir konu ellerine sağlık.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.