Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Ruj Görmek

Rüyada ruj görmek, rüya sahibi için iyi ve güzel haberlerin geleceğine delalet eder. Rüyada ruj görmek için bazı rüya tabircileri huzur ve esenlik dolu bir ömre işarettir demişlerdir.

 • Rüyada görülen ruj mutluluğa ve hayatında olacak yeniliklere işarettir.
 • Rüyada ruj gören kişi içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan kurtularak rahata erer. Çoluk çocuğu yoksa yakın zamanda evlat sahibi olur.
 • Rüyada ruj sürmek bekar kişilerin evlenmesine işarettir. Ani bir kararla beklenmedik bir şekilde dünya evine girmeye hazırlanır ve etrafı tarafından bu durum büyük bir şaşkınlıkla karşılanır.
 • Rüyada ruj satın almak, rüya sahibinin çok enerjik ve deli dolu olduğuna işarettir. Bulunduğu her ortama rahatlıkla uyum sağlar ve herkes tarafından beğenilen bir kişi olur.
 • Rüyada ruj vermek, rujun verildiği kimseye iyilikte bulunmaya işarettir. Ya da derdine ortak olarak onu teselli etmeye ve rahatlatmaya işaret eder.
 • Rüyada ruj lekesi görmek, ruj izi görmek aynı şey ile tabir edilmiştir. Her iki durum için rüya sahibinin etrafında güzel gelişmeler yaşanacaktır denilmiştir. Böylece kişi çok mutlu olacaktır.

Rüyada ruj görmek bazı rüya tabircileri tarafından özel hayat ile ilgili durumlara yorumlanmıştır. Bekar kimse için karşısına hayırlı kısmetlerin çıkacağına ve gönül işlerinde her şeyin yolunda gideceğine delalettir demişlerdir. Fakat karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirirse ömür boyu huzur ve esenlikle bir hayat sürer demişlerdir.

Rüyada Ruj Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Ruj Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

R

“Rüyada Ruj Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. verde dedi ki:

  merhaba,kolay gelsin

  yaş:36
  cınsıyet:bayan
  medenı durumu:boşanmış
  ruh hali:kırgın hırslı

  hayırdır inş
  ruyamda bır bebek vardı kucagımda,sanırım kız idi,ben bebeği sevıyor öpüyordum
  bebeğin dudağında siyah bir ruj vardı ve dudakları kalındı
  ve ayağında da siyah rugan yeni bir ayakkabı vardı.
  yorumlayabılır mısınız?

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.