Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Nane Görmek

Rüyada nane görmek nanenin durumuna göre çoğunlukla iyi ve hayırlı şeylere yorumlanmıştır. Maddi ve manevi değerlere, paraya ve kişinin hoşuna giden güzel şeylere işarettir.

 

 • Rüyada nane toplamak, kişinin vereceği emekler sonucunda maddi gelir elde edeceğine işarettir.
 • Rüyada nane yemek, sizi üzecek çeşitli olaylarla karşılaşacağınıza işarettir.
 • Rüyada nane almak bazılarına göre sıkıntılara, bazılarına göre ise sıkıntılar sonucunda elde edilecek olan kazanca işarettir.
 • Rüyada nane ekmek, kişi için hayırlı şeylerin habercisidir. Rüyasında nane eken kişi bayan ise hamile olur. Naneyi ektiğini gören kimse büyük mertebelere erişir, etrafındakiler ile iyi geçinir demektir.
 • Rüyada nane koklamak, eğer nane taze ve hoş kokulu ise huzurlu ve ferah bir ömre işarettir. Kötü ise de tam tersine sıkıntılı şeylere yorumlanır. Nanenin tazeliği ferahlatıcı haberlere işaret eder.
 • Rüyada nane satın aldığını gören kimse büyük fırsatlar ile karşılaşacak demektir.
 • Rüyada nane şekeri yemek, içerisinde bulunulan üzüntülü durumlardan kurtulup huzura ve ferahlığa erileceğine işarettir.
 • Rüyada nane kaynatmak işlerin tıkırında gitmesine, nane limon kaynatmak ve içmek ise hastalıklardan kurtulup şifa bulunacağına işarettir.
 • Rüyada nane görmek, eğer nane taze ve yeşil ise bol para kazanmaya yorumlanır. Eğer taze değilse ve sararmış ise bir takım sıkıntıların habercisi olmaktadır.Rüyada nane görmek, bazı yorumculara göre de üzüntülü ve kötü haberlere, vefat haberine işaret etmektedir. 

 

Rüyada Nane Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Nane Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

N

“Rüyada Nane Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. Sultan das dedi ki:

  Rüyamda kizkardesimle bahsedeyim ileride amcamı Nane toplarken gördüm sonrada hemen uyandım zaten rüyanın tabiri ne olabilir baya merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.