Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada pirinç görmek çoğu zaman zengin olmaya işarettir denilmiştir. Rüya sahibi yakın zamanda darlıktan kurtularak zengin olacak denilebilir. Bazı yorumlarda ise rüyada pirinç görmek başarıya ve büyük dostluklara işarettir denilmiştir.

  • Rüyasında pirinç gören kimse içerisinde bulunduğu darlıktan kurtularak feraha kavuşur. İş hayatında büyük başarılar elde eder. Sıkı dostluklar kurar.
  • Rüyada pirinç almak ya da pirinç toplamak mal edinmeye işarettir. Rüya sahibinin tutumlu ve tedbirli olmasına işarettir.
  • Rüyada pirinç pilavı vermek hem maddi hem de manevi açıdan büyük zenginliklere nail olmaya işarettir. Rüyasında pirinç pilavı dağıtan kimse etrafındaki kişiler tarafından çok sevilir. Malını onlarla paylaşır ve bu da malının daha da çoğalmasına vesile olur.
  • Rüyada pirinç yıkamak ya da ayıklamak malında veya kendisinde olan kötü şeylerden arınmaya işarettir.
  • Rüyada pirinç pilavı yemek maddi anlamda zenginliğe işarettir. Aile hayatında çok mutlu olmaya ve huzur içinde yaşamaya işarettir.
  • Rüyasında pirinç gören kimse iş hayatında başarılı olur. Etrafındakiler tarafından ticari anlamda saygı ve sevgi duyulan birisi olur. Bu nedenle çok iyi dostluklar edinir. Herkes tarafından şapka çıkartılacak işlere imzasını atar

Rüyada pirinç görmek her açıdan zenginlikle tabir edilmiştir. Rüya sahibi için maddi manevi kazanç kapılarının açılmasına işarettir. Eğer rüyada görülen pirinç çuval çuval ise çok büyük paralara delalet eder. Rüya sahibi bu duruma çok şaşırır ve kendisi bile inanamaz.

Rüyada Pirinç Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Pirinç Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

P

“Rüyada Pirinç Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. gülsüm dedi ki:

    rüyamda iki çuval pirinç gördüm iki cinsti çuvallar çok büyüktü beyaz çuvallardaydı ne anlama geliyor

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.