Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Hamur Görmek

Rüya tabirleri insanların en çok merak ettikleri konulardandır. Hemen herkes gördüğü rüyanın tabirini öğrenmek ister ve bu konuda yetkili birisine danışma ihtiyacı hisseder. Bu yazımızda rüyada hamur görmek,  rüyada hamur açmak görmek, rüyada hamur kızartması görmek ne demektir sorularına cevap verilecektir.

·          Rüyada hamur görmek işlerin kolaylaşmasına, pek yakında görülecek rahat ve bolluğa, mahkum birisinin hürriyete kavuşmasına, hamile kadının doğumunun yaklaşmasına işarettir.

·          Rüyada hamur açmak veya rüyada hamur yoğurmak misafir gelmesine yorumlanır.

·          Rüyada dar yerde hamur yoğurmak haram işlemeye, rahat ve geniş yerde hamur yoğurmak ise refaha veya evlenmeye delalettir.

·          Rüyada hamur kızartmak  veya rüyada hamur pişirmek rüyayı gören kimsenin muradına ermesine delalet eder.

·          Rüyada hamur işi gören bekarsa iyi birisiyle evleneceğine, evliyse mal elde edeceğine tabir olunur.

·          Rüyada hamurun mayalanarak taşması ticarette görülecek fazla miktarda kara, ekşiyerek taşması ise zarar etmeye işarettir.

·          Bir kimse rüyasında arpa hamuru yoğurdunu görürse dinde takvaya, düşmana galip gelmeye veya memuriyete yorumlanır.

·          Rüyada hamur yoğuran bir kimse görmek insanların gönlünde yer etmeye, adil ve şefkatli yöneticiye tabir olunur.

·          Bir kimse rüyasında kendisinin hamur yoğurduğunu görürse o kişi kendi gayretiyle başarılı olacak demektir.

·          Rüyada hamur mayalamak aileden alınan paranın, sermayesinin artırılacağına ve büyük bir servet sahibi olunacağına yorumlanmaktadır.

·          Bir kimse rüyasında hamurun ekşidiğini ve kabından dışarı taştığını görürse, o kişi ticaretinde zarar eder.

Incoming search terms:

 • rüyada hamur görmek
 • rüyada hamur yoğurmak
 • rüyada hamur açmak
 • rüyada hamur pişirmek
 • rüyada hamur görmek neye işarettir
 • rüyada hamur
 • rüyada hamur kızartmak
 • rüyada hamur yapmak
 • ruyada hamur yoğurduğunu gormek
Rüyada Hamur Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Hamur Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

H

“Rüyada Hamur Görmek” için 3 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. Tugba dedi ki:

  Ruyamda marula sarip sarelle yiyordum ve o sarreleden kimseye kimseye vermiyordum

 2. Sibel dedi ki:

  rüyamda kayınvalidemin evin de görümcemle birlikte mayalanmış bir hamuru kızartıyorduk bu arada ateşin çoğalması için altına ben odun koyuyordum rüyayı gördüğüm de sabahtı

 3. sinem dedi ki:

  Rüyamda hamura bolca un katıp geniş bir kapta yoğuruyordum,un hamura karıştıkça da içinden demir paralar çıkıyordu. İlk defa böyle bi rüya gördüm neye çıkar acaba??

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Hastane Görmek

Rüya tabirleri bilgi ve tecrübe isteyen bir şey olduğu için bu konuda işinin ehli kimselere danışmak gerekmektedir. Bu yazıda sizlere...

Kapat