Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyalar insanların gündelik olarak gördükleri ve kısmen etkisinde kaldıkları özel durumlardır. Görülen bu rüyaların doğru kimseler tarafından uygun bir şekilde tabir edilmeleri gerekmektedir. Bu yazımızda rüyada gelinlik giymek diyanet, rüyada gelinlik görmek İslami, rüyada gelinlik görmek ne demektir sorularına cevap vereceğiz.

·          Rüyada gelinlik giymek bekar için evlenmeye işarettir.

·          Rüyada görülen gelinlik temizse mutlu bir evliliğe, kirli ise kötü bir evliliğe işarettir.

·          Rüyada siyah gelinlik görmek evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara yorumlanır.

·          Rüyada gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, orta yaşlı kadın için gelinlik giymek sevinç ve mutluluğa tabir olunur.

·          Rüyada gelinlik bakmak rüyayı gören kişi için değişik manalarda yorumlanabilir. Eğer kişi bekarsa gelinlik bakması evleneceğine, evli bir kadın veya erkeğin gelinlik bakması sevinç verici olaylara ve mutlu olmaya yorumlanır.

·          Bir kimsenin rüyasında gördüğü gelinlik temiz ve güzelse mutlu olacağına delalettir. Rüyada görülen gelinlik yırtık ve kirli ise sonu belirsiz bir evlilik tabir edilir.

·          Orta yaşlı bir kadının gelinlik giymesi sevinçli bir haber alacağına işarettir. Eğer kadın yaşlı ise beyaz gelinlik giymesi vefat haberi duyacağına tabir olunur.

·          Rüyada gelinlik giyme giyenin bahtının açık olduğuna işarettir.

·          Rüyada gelinlik görmek güzel haberler alınacağına ve güzel günler yaşanacağına delalettir.

Görüldüğü gibi rüyada görülme durumlarına göre farklı tabirleri bulunmaktadır.

 

Incoming search terms:

  • rüyada gelinlik görmek neye yorumlanır
  • rüyada beyaz gelinlik görmek neye işarettir
  • ruyada gelinlik gormek neye gelir
  • ryada gelinlik grmek
  • ruyada gelinlik giymek islami
  • islama göre rüya tabiri
Rüyada Gelinlik Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Gelinlik Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

G

“Rüyada Gelinlik Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. cansu dedi ki:

    Sevdiğim kişi hakkımda hayırlı mı hayırlıysa beni sevecek mi diye istihare yapım. Rüyamda kırmızı etek ve yeşil yeşil 20 tl ler gördüm. Ertesi gece yine istihare yaptim ve rüyamda beyaz düz dantelli çok güzel bi gelinlik gördüm. Gelin kapalıydı ama düğün çalgılı ve gelinle damat oynuyordu. Gelin çok güzeldi ve o benmişim. Damat da sevdiğim kişiymiş ve üzerinde siyah bi damatlık vardı. Yorumlar mısınız?

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek hayırlı ve faydalı şeylere, Cenab-ı Hakk tarafından gelecek yardıma ve ihsanlara yorumlanmıştır. Bazı rüya yorumcuları da rüyada evlenmek,...

Kapat