Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Et Görmek

Rüyalar insanların uykularında gördükleri ve görülen rüyalara göre çeşitli tabirlerin yapılabildiği durumlardır. Bu yazıda rüyada et görmek ne demek sorusunun cevabı aranacaktır.

·          Rüyada pişmiş et görmek helal mala, çiğ et görmek ise ağrı, hastalık ve ızdıraplara işarettir.

·          Rüyada görülen etin taze olması ölüme ve gıybet etmeye delalettir.

·          Cafer-i Sadık hazretleri rüyada et görmek hakkında dört vech ile tabir olduğunu buyurmuşlardır ki bunlar: 1)Mal 2) Miras 3) Hüzün 4) Musibet

·          Rüyada bir tencere içinde pişmiş et görmek rızık ve nimete delalet eder.

·          Bir kimse rüyasında kuş eti görürse fazla yolculuk yapmasına ve fayda elde etmesine işarettir denir.

·          Bazı tabirciler kuş eti yediğini görenin cennete ve insanı cennete yaklaştıracak güzel ve salih amellere ulaşacağını belirtmişlerdir.

·          Rüyada et kavurmak uzakta bulunan kimsenin gelmesine, sözünde durmaya, borcunu ödemeye veya aşırı istek ve arzulara, öfke ve şiddete işarettir.

·          Rüyada et yemek şeref ve itibarın artmasına, iş hayatının düzelip gelişmesine delalettir.

·          Fakir bir kimsenin rüyasında et ile pişmiş yemek görmesi zenginliğe işarettir.

·          Etsiz pişmiş yemek görmek ise ibadet ve ihtiyaçlara yorumlanır.

·          Rüyada et görmek eğer pişmiş ise mal varlığına delalet eder.

·          Bir kimse rüyasında haşlanmış et yediğini görürse feraha ve sevince ulaşmak şeklinde yorumlanır.

Görüldüğü gibi rüyada görülen şeyler rüya tabircileri tarafından farklılıklarına göre yorumlanmaktadır. Bundan dolayı rüyada görülen nesnelerin veya olayların yorumlanması için biraz araştırma yapmak gerekir.

 

Incoming search terms:

  • rüyada et görmek
Rüyada Et Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Et Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

E

“Rüyada Et Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. zeynep yılmaz dedi ki:

    ben bugün rüyamda et lerle uğraştım ama çiğ etti yarısını çöpe atıyordum sonra ateşin üstünde toprak saç üstünde o etleri pişirmeye çalışıyordm bir yandanda işgembe gi verirseniztemizleyip haşlamaya uğraşıyordum çok merak ediyorum neye çıkar bana bilgi verirseniz memnun olurum

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek, geçmiş dönemlere ait anılara özlem duyulduğuna işaret eder. Anıların tekrar canlanmasını istemeye ve o günleri aramaya yorumlanmaktadır. Rüyada...

Kapat