Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Elma Görmek

Rüyada elma görmek, çoluk çocuğa, güler yüzlü insanlara ve iyi şeylere yorumlanmıştır. Elma her zaman sevilen ve iyi olarak görüldüğünden dolayı rüyada elma görmek büyük bir çoğunluk tarafından iyi şeylere yorumlanmıştır.

 • Rüyada elma toplamak, sevilen ve sayılan birisinden gelecek olan mala, mülke işarettir.
 • rüyada elma ağacı görmek, elma ağacını diktiğini görmek yetim birisini himaye altın alarak sahiplenmeye işarettir. Himmet sahibi olmaya ve hayırlı işler yapmaya işarettir diyenler de olmuştur. Elma ağacına çıkmak ve ondan yemek, büyük nimetlere ve faydalı şeylere işarettir. Elma ağacından düşmek ya da inmek ise tam tersine bu tür şeylerden mahrum olmaya işarettir.
 • rüyada elma bahçesi görmek, istenilen murada tez zamanda erileceğine işarettir.
 • Rüyada elma ısırmak ve bu elmanın tadını ağzında hissetmek, hayırlı, faydalı ve iyi şeylere muvaffak olunacağına işarettir.
 • Rüyada elma yemek, planlanan düşüncelerinizin gerçekleşeceğine ve başarılı olacağınıza işarettir.
 • Bekar kişinin rüyasında elma koklaması yakın bir zamanda evleneceğine işarettir.
 • Rüyada elma ağacı çiçekleri görmek,, ömrünün mutlu, mesut olmasına işarettir. Kuru olması ise tam tersine fakirlik ve yokluk içerisinde geçmesine, borçlu olunmasına işarettir.
 • Ekşi elma görmek, dağınık ve zararlı şeylere işarettir.

Rüyada elma görmek genel olarak müjdeli haber almaya, hayırlı bir ömre, bol kazanca ve hayırlı evlada işaret olarak yorumlanmıştır. Fakat kurumuş, çürümüş olması ise tam tersine fena şeylere işaret olarak yorumlanmıştır.

Incoming search terms:

 • rüyada elma bahçesi görmek
Rüyada Elma Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Elma Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

E

“Rüyada Elma Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. Fato dedi ki:

  Bilmem belkiolur zamanla işaallah olur umarım ben ruyamda hiç tanımadım bir gençle elma bahçesindeydik beraber elama topluyorduk anlamı ne lütfen

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Deve Görmek

Rüya görmek ve görülen rüyaların tabirleri insanlar için vazgeçilmez şeylerdir. Bu yazımızdarüyada deve görmek ne demektir bu konuda bilgi vereceğiz. ·          Rüyada...

Kapat