Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Domuz Görmek

Rüya tabirleri bilgi birikimi ve yorum isteyen bir durumdur. Dolayısıyla bu konuda bilgi sahibi kişilere danışmak yerinde olacaktır. Bu yazımızda rüyada domuz görmek ne anlama gelmektedir sorusuna cevap verilecektir.

·          İmam Nablusi’ye göre rüyada domuz görmek bir belanın veya musibetin ortaya çıkmasında bağırıp feryat eden, sözünde durmayan ve aynı zamanda vefasız olan kuvvetli, hilekar ve melun bir düşmana delalet etmektedir.

·          Bir kimse rüyasında domuza bindiğini veya domuz eti kebabı yediğini görürse o kişi bilerek haram mal kazanacak demektir.

·          Rüyada domuz görmek bazı tabircilere göre kadın ile tabir olunur.

·          Rüyada domuz eti görmek bütün insanlar için iyidir.

·          Rüyada domuz yağı görmek servet konusunda yükselişi ve yaşamın daha zevkli geçeceğini gösterir.

·          Rüyada domuz eti yemek iyidir.

·          Rüyada domuz ısırması soğuk görünümlü, az konuşan ve içten pazarlıklı birisinden zarar görmeye yorumlanır.

·          Rüyada domuz yavrusu görmek genç bir kadın için hayat arkadaşı olarak yorumlanır.

·          Rüyada domuz yavruları görmek iş hayatındaki başarıya yorumlanır.

·          Rüyada domuz eti yediğini görmek çabucak hasıl olacak menfaate işarettir.

·          Ebu Saidü’l Vaaz’a göre rüyada domuz görmek düşmana işarettir.

·          Bazı tabircilere göre ise rüyada görülen domuz şüpheli kimselerle düşüp kalkmaya, haram ve kötü mala, yalan ve hileye ve zalim bir düşmana işarettir.

·          Bir kimse rüyasında kendisini domuz olarak görürse o kimse dinde zillete düşer, fakat buna mukabil mala ve bolluğa kavuşur.

Incoming search terms:

  • rüyada domuz görmek
  • rüyada domuz görmek neye işarettir
  • Ruyada domuz yavrusu görmek
  • rüyada domuz ısırması
Rüyada Domuz Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Domuz Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

D

“Rüyada Domuz Görmek” için 2 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

  1. karagül dedi ki:

    rüyamda bir lokantada yemek yemek için bekliyorduk sonra ben mutfak tarafına geçtim.orada etlerin yanında domuz etlerinide gördüm.biz domuz eti yemeyiz dedim.yemek hazırlayanlar tamam sizin için değil dedi.ama masaya etler geldiğinde içinde yumuşak ve daha siyah etler vardı.bu etlerin domuz eti olduğunu biliyordum.bak işte bunlar domuz eti dedim onlarda inkar etti.bi parça aldım ama yutmadan geri çıkardım.çok merak ediyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

  2. sevgi dedi ki:

    rüyamda yavru bir domuzum vardı çok tatlıydı aynı köpek gibi beni seviyodu üstünde giysiler bile vardı ayrıca rüyamda çok uzak biyerde değildim yatağımın üstüne gelmişti domuz yavrusu beni uyandırmıştı gerçekten ona bağlandım

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek çoğu rüya tabirlerinde kötüye ve kötü kimselere yorumlanmıştır. Genel olarak rüyada köpek görmek, korkmadan günah işlemeye, dünyalık...

Kapat