Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Deve Görmek

Rüya görmek ve görülen rüyaların tabirleri insanlar için vazgeçilmez şeylerdir. Bu yazımızdarüyada deve görmek ne demektir bu konuda bilgi vereceğiz.

·          Rüyada deve görmek kadri yüce bir kimseye işarettir.

·          Rüyada deve kuşu görmek karı, koca olarak yorumlanır.

·          Rüyada deve kuşuna binerek uçtuğunu gören yolculuğa çıkıp sağlıcakla geri döner.

·          Rüyada deve kervanı görmek zina ve ahlaksızlığa işarettir, aynı zamanda çok iyidir diyen tabircilere de rastlamak mümkündür.

·          Rüyada deve kuşu yumurtası görmek yeniden doğuş anlamına gelir. Ayrıca yeni bir başlangıç ve yeni projeler anlamına da gelir.

·          Kirmani’ye göre rüyada deve sürüsü görmek düşmanların toplanmasına veya bir sel geleceğine ya da bir hastalık olacağına delalettir.

·          Rüyada deve sütü görmek yaşam boyunca manevi huzura yorumlanır.

·          Rüyada deve sağmak saliha bir kadınlar evlenir, evli ise erkek çocuğu olur.

·          Rüyada deve kesmek görmek bazı sorunlarla karşılaşılacağına fakat sabredilirse bu sorunların aşılacağına delalettir.

·          Rüyada deveye binmek bekar bir kimse için evlenmeye, evli bir kimse için ise hacca veya rızka yorumlanır.

·          Rüyada görülen develerin kavgası saltanat mücadelesine delalettir.

·          Rüyada devenin dar bir yerden geçmesi bidat işlemeye yorumlanır.

·          Rüyada deve öldürmek, öldürenin zevcesine iyilik geleceğine işarettir, bu rüya ayrıca harama el uzatıldığı anlamına gelir.

·          Rüyada deve sütü içmek büyük kişilerden gelecek menfaate işarettir.

Rüyada Deve Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Deve Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

D

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek, görülen ağacın durumuna göre yorumlanmıştır. Eğer ağaç meyveli, yeşil ise iyiye, hayra yorumlanmıştır. Kuru ve yapraksız ise...

Kapat