Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek çoğunlukla uzun ve sağlıklı bir ömre işarettir denilmiştir. Rüyada cenaze merasimi görmek ve  topluluğun peşinden gitmek uzun ömre, cenazenin kendi ailesinden olması ise hayırlı şeylere yorumlanmıştır.

  • Rüyada cenaze görmek, eğer cenaze aile fertlerinden birine aitse ve kişi ağlayarak peşinden gidiyorsa varsa hastalıklarının iyileşmesine, çocuk bekliyorsa erkek olacağına işarettir. Kişi rüyasında kendi cenazesini görürse sağlıklı ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.
  • Cenaze komşununsa ve cenazenin işleri ile ilgileniyorsanız, komşularınız ile aranızın iyi olduğuna, sizden memnun olduklarına işarettir.
  • Cenazenin ardından telkin duasında bulunmak ve amin demek, dünya nimet ve bereketine, yaşlıların ibadetleriyle meşgul olacağına, gençlerin de hayata tutunarak iyi bir şekilde yaşayacağına işarettir.
  • Rüyada cenazesine kimsenin katılmadığını görmek, halk nazarında gözden düşmeye, işlerinde sıkıntılar yaşamaya işarettir.
  • Ünlü birinin cenazesini görmek ve kimsenin yanaşmaması o kişinin gerçek hayatta da öleceğine işarettir.
  • Rüyada cenaze taşımak, kişinin büyük mal varlığı edineceğine ve herkesin ona muhtaç olacağına işarettir.
  • Rüyada cenaze namazı kılmak, işsiz kimsenin iş bulacağına, dini bozukluk içerisinde olan birine aracı olmaya işarettir.
  • Rüyada cenaze defnetmek, çok iyi bir sır saklamaya ve açığa çıkmayacağına işarettir.
  • Rüyada cenaze yıkamak, o kişinin borçlarını ödeyeceğinize ve sıkıntılarından kurtaracağınıza işarettir.

Rüyada cenaze görmek anlaşılacağı üzere çoğunlukla hayırlı şeylere, mutluluğa, zenginliğe ve sıkıntılardan kurtularak rahatlamaya yorumlanmıştır.

Incoming search terms:

  • rüyada cenaze görmek
Rüyada Cenaze Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Cenaze Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

C

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar görmek, anahtarın konumuna ve onunla yaptığınız işleme göre farklı yorumlanmaktadır. Rüyada anahtar görmek eğer bir kapı veya kilitli...

Kapat