Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Banyo Görmek

Rüya tabirleri aslında öyle gelişigüzel yapılacak yorumlar değildir. Bunun için belli bir ilim ve bilgi sahibi olmak gereklidir. Bu yazıda rüyada banyo görmek nasıl tabir edilmiştir hep beraber görelim.

·          Bir kimse rüyasında banyo görürse kötü görülen bir eve delalet eder.

·          Rüyada banyo yapmak hastalıktan şifa bulmaya işarettir.

·          Bir kimse halka açık yerlerde banyo yaptığını görürse bu rüya bazı tabirciler tarafından bu kişinin toplu olarak Allah’a isyan edilen yerlere gidip gelmesiyle tabir edilmiştir.

·          Rüyada sıcak su ile yıkandığını görmek iyiye yorumlanmıştır.

·          Bir kimse banyoya girip yıkandıktan sonra çıktığını görürse hanımının üzüntüsünden veya borcundan kurtulacak demektir.

·          Bir kimse karanlık banyo görürse bu rüya o kimse için hapisle tabir olunur.

·          Rüyada banyoya girdiğini gören kimse üzüntülü ise üzüntüsünden kurtulur.

·          Bir kimse rüyasında banyoyu kendisine barınak edinmişse eğer o kişi günah işlemekte ısrar eden biridir şeklinde yorumlanır.

·          Bir kimse rüyasında banyoya girdiğini görürse o kimse sıtma olacak demektir.

·          Bir yerde meçhul bir banyo olduğunun görülmesi, orada bulunan ve insanların kendisiyle düşüp kalktıkları bir kadınla tabir olunur.

·          Bir kimse kendisinin banyoda yıkandığını görürse o kimseye düşmanından bir üzüntü, bazen de bir hastalık isabet eder.

Görüldüğü gibi rüyada banyo görmek farklı şekillerde tabir edilmiştir. Siz de gördüğünüz rüyalarınızın tabirlerini bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Incoming search terms:

  • rüyada banyo görmek
  • rüyada banyo yapmak
  • ruyada banyo
  • rüyada pis banyo görmek
  • rüyada büyük banyo görmek
  • ruyada banyo gormek ne anlama gelir
Rüyada Banyo Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Banyo Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

B

“Rüyada Banyo Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. gülşah demir dedi ki:

    Ben evliyim ruyamda eltimin evine gitmistik gitmistik baska bir eb almis ve yerlesmis birsuru bir odada sandalye siralamis ardindan esimle banyosuna giriyorus muhtesem bir banyo buyuk acik renkler cok begeniyorus boyle bir evde nasil boyle bir bamyo olur diyorus daha sonra geziyorus evi bi hem diyorus nazi yerleri com gusel baxi yerleri hic alakasi yok bu evle daha sobra eltimi sikintida goruyorum benim babam geliyo o eve kaynimlada anlasmali evlilik yapiyomusuz guya bi durum icin sahte evlilik cuzdanini goruyorum bu sekilde…k

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Baba Görmek

İnsanlar normal yaşamlarında etkisinde kaldıkları olaylardan dolayı rüyalar görürler. Bu rüyalar insanların ileriki yaşamları için olabilecek olaylar için de yorumlanmaktadır....

Kapat