Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek için genel olarak zorlanmadan elde edile başarı ve para anlamına gelir denilmiştir. Rüyada süt görmek, eğer yoğurt haline gelmiş ise bu sefer de haram ve hayırsız mala yorumlanmıştır.

  • Rüyada süt emmek için bazı yorumlarda emen ve emziren kişi için sıkıntılı durumlara işarettir denilmiştir. Bazılarında ise fakirler için mal ve kazanca , hastalar için ise iyileşmeye işarettir denilmiştir.
  • Rüyada süt içmek helal ve bol kazanca ya da manevi ilimler tahsil etmeye işarettir. Bazı alimlere göre rüyada süt içmek aile arasında mutluluk ve güçlü bağlara işarettir. Kişinin rüyasında sütü içmeyip sadece tattığını görmesi ise çok güvendiği kişilere o kadar güvenmeyip tekrar gözden geçirmesi gerektiğine işarettir.
  • Rüyada süt dökmek, güvendiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız yüzünden zarara uğrayacağınıza ve derin kederlere boğulacağınıza işarettir.
  • Rüyada süt sağmak, hile ile kazanılmış mala işarettir. Yeni sağılmış süt görmek ise yeni kazanılacak mala işarettir. Eğer kişi rüyasında inekten süt sağdığını görürse ve durumu fakirse kısa zamanda iyileşecek demektir.
  • Rüyada süt almak, iş hayatındaki deneyimsizlikler nedeniyle bazı sıkıntılar yaşamaya ve bir miktar zarar etmeye işarettir.
  • Rüyada süt taşımak, bir yerden başka bir yere götürmek zor bir işe girişildiğine ve başarmak için üst düzey çaba sarf etmeye işarettir.

Rüyada süt görmek anlaşılacağı üzere çoğunlukla hayırlı ve güzel şeylere yorumlanmıştır.

Rüyada Süt Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Süt Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

S

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.