Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek güzel bir hayat sürmeye ve hayırlı rızıklara yorumlanmıştır. Rüyada su görmek için mutluluk ve güzelliklere işarettir denilmiştir.

  • Rüyada su içmek için muhtelif yorumlar yapılmıştır. Eğer rüyada içilen su temiz ve kokusuz ise güzel bir yaşama işarettir. Bu sudan kana kana içmek ve doymak dini konularda iyi şeylere işarettir. Sıcak su sıkıntılara ve kedere, bulanık su ise yaşanılacak kötü olaylara işarettir. Bazı tabirlerde bulanık su için fitne ve fesat çıkarmaya, kargaşaya işarettir denilmiştir.
  • Kişinin rüyasında kendi evinde su görmesi bekar ise evliliğe yorumlanır. Evli ise de mutlu bir hayata ve hayırlı meselelere işarettir.
  • Rüyada kadeh içerisinde su ikram edilmesi ve kişinin de bunu içmesi yakın zamanda çocuğu olmasına işarettir.
  • Rüyada bulanık suda gusletmek ve çıkmak sıkıntılardan kurtulmaya ve huzura ermeye işarettir.Hasta ise şifa bulmaya, köle ise azad olmaya, hapiste ise beraat etmeye işarettir. Eğer su tuzlu ise üzüntülere delalet etmektedir.
  • Rüyada su kuyusu görmek ve bu kuyudaki suyun siyah çıkması, evlenilecek olan kadının hayırsız olmasına işarettir.
  • Rüyada su basması eğer eve su basması şeklinde ise büyük mirasa konmaya işarettir.
  • Rüyada su ile yıkanmak ve temizlenmek borçlardan kurtulmaya ve tövbe etmeye işarettir.,
  • Bekar kişinin rüyasında kaseden temiz su içmesi evlenmesine delalettir.

Rüyada su görmek genel hatları ile eğer temiz su ile iyi şeylere yorumlanmıştır. Kirli su ise de olumsuz durumlara ve kötü şeylere yorumlanmıştır.

Rüyada Su Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Su Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

S

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.