Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Solucan Görmek

Rüyada solucan görmek muhtelif şekillerde yorumlanmıştır. Bazı İslam alimleri rüyada solucan görmek için mal ve menfaat anlamına gelir derken, bazı alimler ise tiksintili şeylere ve fenalıklara delalettir demişlerdir.

 • Rüyada solucan kusmak ve ağzından burnundan solucan gelmesi yapılacak olan kötü işlere işarettir. Bunun neticesinde de yaşanacak sıkıntılar ve ziyana işarettir.
 • Rüyasında toplu bir şekilde solucan gören kimse için düşmanlarının birlikte hareket ederek zarar vermek üzere oldukları şeklinde yorumlanmıştır. Bazı alimlere göre ise solucanların kümelenmiş şekilde olması rüya sahibinin eline mal mülk geçecek demektir. Bereketli ve hayırlı işlerden çok para kazanacak demektir.
 • Rüyasında bir ilaç alarak ağızdan veya vücuttan solucan çıkaran kimsenin haset nedeniyle yakın çevresindekilerle arasının açılacağına yorumlanır.
 • Toprağı kazmak ve oradan solucan çıkarmak, rüya sahibinin toprak işleri ile meşgul olup kazanç sağlamasına işarettir.
 • Rüyada solucan öldürmek hayırlara yorulmuştur. Çünkü solucan rüyada düşmanı simgeler ve bunun ölmüş olması düşmanlarına galip gelmeye delalet eder. Yine aynı şekilde rüyasında ölü solucan gören kimsenin düşmanları perişan olur ve kişi onlara karşı üstün gelir.
 • Kişinin rüyasında içeceklerin arasında solucan görmesi aşk hayatında birtakım sorunlar yaşamasına işarettir.
 • Rüyada solucan düşürmek, rüya sahibinin zararlı işlerden kurtulacağına ve feraha ereceğine yorumlanmıştır.

Rüyada solucan görmek bazı durumlarda hayırlı ve faydalı şeylere yorumlanırken bazen de kötü ve fena işlere yorumlanmıştır.

Incoming search terms:

 • rüyada solucan görmek
 • rüyada solucan görmek neye işarettir
 • rüyada solucan görmek imam nablusi
 • ruyada solucan görmek neye yorumlanır
 • ruyada burnundan solucan cikmasi
 • ruyada vucuttan solucan cikmasi
Rüyada Solucan Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Solucan Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

S

“Rüyada Solucan Görmek” için 3 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. Tulin dedi ki:

  dun gece cok tuhaf bir ruya gordum sanki annemin evi yikilmadan onceki hali ile ve ben ordayim. Yanimda biri daha var – ama kim oldugunu hatirlamiyorum.
  Odalarin birer kosesinde yerde kucucuk baliklar var ama solucana benziyorlar ama baliklar. Her kumede birer tane de buyucek balik var. Sanki yanimdaki bana “benim odadakini alip oldurdum diyopr. Ben ise hayir ben hepsini sokaga aticam oldurmiyecegim diyorum. Sonra aradan bir zaman geciyor yatagimin altina bakiyorum – orada bir kume o baliklardan var. 2 tanede buyucek metal para.

  Bunlar ne demektir?

  Tesekkurler,

 2. Hacer dedi ki:

  11 aylık kız çocuğumun ağzından solucanlar çıkıyordu ve vücudundada solucanlar vardı ben solucanları görünce yüzündeki solucanlar kaçtı bende ağzındaki solucanları çıkarmaya başladım bana bu rüyayı yorumlayabilirmisiniz

 3. oguzhan dedi ki:

  Rüyamda tıkalı bir su giderinin açılması için ağzımla emiyorum ve solucanlar çıkmaya başlıyor ve hemen küvet gbi bir yere tükürdum ve arkasından gider açıldı bir sürü solucan çıkmaya başladı ve arkasından balıklar çıktı ufak ufak fakat en çok dikkatimi çeken 3 4 tane iri balık vardı ve solucanları yemeleri için onları izliyordum

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzmek, çoğunlukla iyi şeylere yorumlanmıştır. En genel anlamıyla rüyada denize girmek, o kişinin isteklerinin olacağına ve mutluluğa ereceğine işarettir....

Kapat