Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Saman Görmek

Rüyada saman görmek kişinin evinde bolluk ve berekete işarettir. Bir başka tabirde ise rüyada saman görmek için çok mala sahip olmaya ve ucuzluğa işarettir denilmiştir.

 • Rüyada saman yakmak, rüya sahibinin elindeki mallarına devlet tarafından el konulmasına ya da büyük bir belaya uğrayacağına işarettir.
 • Rüyada saman çekmek ya da samanlığa girmek kıtlığa işarettir. Ya da saman ile beslenen mallarının telef olacağına işarettir.
 • Bazı rüya yorumcuları tarafından rüyada saman görmek Allah yolunda zafer kazanmaya ya da sadaka vermeye işaret olarak yorumlanmıştır.
 • Rüyada saman çekmek mal ve mülkü artacak işlerle uğraşmaya ve bu yolda muvaffak olmaya işarettir. Rüyada saman vermek ise verdiğiniz kişiye malınızdan birazını vereceğinize işarettir.
 • Rüyada saman yemek, kişinin zenginleşeceğine ve bolluk içinde yaşam süreceğine işarettir.
 • Rüyasında hayvanlarına saman verdiğini görmek, hayırlı işlerle uğraşılacağına işarettir. Eğer samanı sağa sola savuruyorsa gereksiz yerlere harcamaya işarettir.
 • Rüyada saman almak malı artmasına yorumlanır.
 • Kişi rüyasında yanında bir miktar saman görürse güce ve helal nimetlere yorumlanabilir.
 • Rüyada görülen saman miktarına bağlı olarak bolluk ve berekete işarettir.

Rüyada saman görmek, bazı İslam alimleri tarafından her ne şekilde olursa olsun hayırlı ve bol kazançlara işarettir denilmiştir. Rüya sahibinin arzuladığı şeylere kavuşacağına ve mutlu olacağına işarettir denilmiştir. Genel olarak rüyada görülen samanlar mal ve mülke, bolluk ve berekete yorumlanmıştır.

Incoming search terms:

 • ruyada saman gormek neye isarettir
 • rüyada saman görmek
 • rüyada saman görmek neye gelir
Rüyada Saman Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Saman Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

S

“Rüyada Saman Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. Sami dedi ki:

  Rüyamda bi iş yerinde kısa bir süre için çalısmaya gitmişim. Orda bir tane sarışın güzel bir kiz vardi. Bizim kadın patron da çok kötü biriydi ve ona bana hep bariyordu. En son gün iş yerinden ayrılırken kiz bana gelip seni burda cok özlicez dedi. Sona bir anda sarilidi. Bende sonra ona sıkıca sarıldım. Onla birdaha bulusmak için telefon numarasını aldim. Ve bidaha bulustuğumda bir arkadaşımı görüp yanina gittiğimde sonra kızın geri yanına döndüğümde rüya bitti.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek geçim derdinde yaşanan sıkıntılara ve kederlere işaret etmektedir. Bazı riya tabirlerinde ise rüyada sabun görmek için, olayları...

Kapat