Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek geçim derdinde yaşanan sıkıntılara ve kederlere işaret etmektedir. Bazı riya tabirlerinde ise rüyada sabun görmek için, olayları protesto etmeye ve uyarmaya ya da nasihat etmeye işarettir denilmiştir.

  • Rüyada sabun köpüğü görmek, rüya sahibi için sıkıntılı bir duruma işaret eder. Nitekim uğrayacağı bir haksızlığa karşı aşırı tepki vermesine ve haklı iken haksız konumuna düşmesine yorumlanır. Bu şekilde rüya gören kişilerin konunun önemine binaen daha duyarlı ve sakin davranması tavsiye edilmiştir.
  • Rüyada sabun ile yıkanmak, kişinin harcamaları nedeniyle büyükleri tarafından ikaz edileceğine ve savurgan davranmaması gerektiğine yorumlanır.
  • Rüyada sabunun köpürmemesi, etrafınızda olumsuz bir imaj bırakmanıza, kişilerin sizden artık bir beklentisinin kalmamasına işarettir. Fakat yapacağınız bir iş ile de herkesi çok şaşırtacağınıza yorumlanır.
  • Rüyada sabun satan alan kişi için, dost diye bildiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacak denilmiştir. Etrafındaki kişileri dolduruşa getirip, rüya sahibini küçük düşürmeye çalışır denilmiştir.
  • Rüyada sabun yemek , rüya sahibinden beklentilerin olduğuna işarettir. Etrafındaki insanlarda nasihat ve yol göstermesi için bir beklenti oluşur denilmiştir. Eğer sabunu başkasının yediğini görürse, konumunun başkaları tarafından kıskanılmasına işarettir.
  • Rüyada sabun vermek ya da birisinden sabun almak, aranızın iyi olmadığı bir kişinin aleyhinizde laflar ettiğine ve çevrenizde sizi küçük düşürmeye çalıştığına yorumlanmıştır.

Görüldüğü üzere rüyada sabun görmek, farklı şekillerde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin, rüyasını tamamıyla ele alıp iyi bir şekilde yorumuna bakmasında fayda vardır.

Incoming search terms:

  • rüyada sabun görmek
Rüyada Sabun Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Sabun Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

S

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek, bir kısım ünlü rüya tabircisi tarafından kötü şekillere işaret olarak yorumlanmıştır.Fakat bazı yorumculara göre ise rüyada saat...

Kapat