Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek, bir kısım ünlü rüya tabircisi tarafından kötü şekillere işaret olarak yorumlanmıştır.Fakat bazı yorumculara göre ise rüyada saat görmek, saatin durumuna göre farklı şekillerde yorumlanmıştır. Eğer masa ya da duvar saati ise ev ile ilgili gündelik işlere tabir edilir. Kol ya da cep saatleri için ise kişisel işlere tabir edilmektedir.

  • Kişi rüyasında herhangi bir vakti gösteren saat görürse değerli mücevherata veya paralara yorumlanır.
  • Bazı durumlarda da rüyasında saat gören kimse için dakik olmaya ve gündelik gereksinimleri yerine getirmeye işarettir denilmiştir.
  • Rüyada saat kırılması, ya da kırık herhangi bir saati görmek kişinin işlerinin aniden bozulup sıkıntılı sürecin başlayacağına işarettir.
  • Rüyada saat almak, genç erkek için beğendiği bir kızla evlenmeye, bazen de görücü usulu evlenmeye işarettir. Rüyasında saat bulan erkek için de karşısına aniden çıkacak olan birisiyle evlenecektir denilmektedir.
  • Hasta olan bir kişinin rüyasında saat alması ya da takması, kısa sürede sıhhatine kavuşup iyileşeceğine işarettir.
  • Bazı alimlere göre rüyada saat satın almak dost olarak seçilen kişilerin iyice tanınıp ona göre sırlarınızın açılması gerektiğine işarettir.
  • Rüyada saat kaybetmek ya da saatin bozulması iş ile ilgili meselelerin sıkıntıya düşeceğine ya da işin tamamen kaybedileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada saat görmek çok farklı şekillerde yorumlanmıştır. En doğru ve sağlıklı tabir için rüyanın tamamının iyice irdelenmesi daha verimli olacaktır.

Rüyada Saat Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Saat Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

S

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek bolluk ve bereket olmasına işarettir. Nar tanelerinin dolu dolu ve çok sayıda olması bereketin bolluğuna ve hayırlı...

Kapat