Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Renk Görmek

Rüyada renk görmek pek çok farklı biçimde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen renk sadece tek bir renk ise farklı, bir çok renk ise daha farklı şekillerde tabir edilmiştir. Bu nedenle rüyada renk görmek için rüyanın içeriğine göre çeşitli yorumlarla karşılaşmak mümkündür.

  • Rüyada birbiri ile uyumlu renkler görmek işlerin yolunda gideceğine işarettir. Mutluluk ve sevinç dolu bir ortamda insanların birbiri ile uyumlu olacağına delalet etmektedir.
  • Rüyada birbiri ile uyumsuz renkler görmek ise tam tersine kötü ve olumsuz durumlara işarettir. Sıkıntılı ve kederli işlere duçar olunacağına ve işlerin bir türlü düzelmemesine işarettir.
  • Rüyada renk körlüğü görmek, yanlış kararlar almanız sonucunda işlerin ters gideceğine yorumlanır.
  • Rüyada renk renk balon görmek kurulan hayallerin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.
  • Rüyada renk renk oje görmek aşırı gösterişe ve süslenmeye işarettir. Bu durum diğer kişiler tarafından pek hoş karşılanmayacak demektir.

Rüyada renk görmek, görülen renge göre değişik şekillerde ifade edilmektedir. Rüyada kırmızı renk görmek yakın zamanda başlayacak olan gönül işlerine işarettir. Yeşil renk görmek, dini konularda iyi gelişmeler yaşanacağına, diğer işlerde ise başarıya ve mutluluğa erişmeye delalet etmektedir. Yakın gelecekte hayalini kurduğunuz şeylere kavuşmanıza işarettir. Rüyada mavi renk görülmesi ailevi konularda güzel bir geleceğe işarettir.Sarı renk görmek ise etrafınıza karşı kapanık olduğunuza ve tüm sıkıntılarınızı içinize attığınıza işarettir. Beyaz renk görmek mutluluğa, siyah renk ise paraya bazen de acılara delalet etmektedir.

Rüyada Renk Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Renk Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

R

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Ray Görmek

Rüyada ray görmek, ilk olarak uzun bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Rüyasında ray gören kimseler için genellikle uzun zaman sürecek olan...

Kapat