Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Rakı Görmek

Rüyada rakı görmek kötülüklere ve fenalıklara yorumlanmaktadır. Rüyada rakı görmek ya da sarhoşluk veren, dinen haram olan herhangi bir içki görmek ağır hastalıklara ve felaketlere işarettir denilmiştir.Bazı rüya yorumcuları da yapılacak olan yanlış hareketler sonucunda kötü yola düşmeye veya haram mal edinmeye işarettir demişlerdir.

  • Rüyada rakı içmek ve rakılı bir ortamda eğlenmek çok kötü hastalık yaşanacağına işarettir.
  • Rüyada rakı içip sarhoş olmak yine anı şekilde hastalıklara ve yapılacak olan işlerde kötü sonuçlar elde edileceğine işarettir.
  • Rüyada rakı almak kısa süreli bir hastalığa yakalanacağınıza, rakının dökülmesi de hayırlı şeylere işarettir.
  • Rüyada rakı şişesi görmek, eğer şişeler fabrika gibi bir yerde dolduruluyorsa o beldede kış mevsiminin çok çetin olmasına işarettir.
  • Kişi rüyasında ölmüş bir kişinin rakı gibi bir içki içtiğini görmesi, o kişinin öbür dünyada iyi yerlerde olduğuna işarettir. Çünkü cennet ehlinin içkisi şaraptır ve bu dünyadaki şaraptan çok farklıdır. Adına da Kevser Şarabı denmektedir. Fakat kişinin hayatta iken sürekli içki içmesi ve içkiyi rakam olarak görmemesi bu tabirin dışındadır.
  • Rüyada rakıyı su ile karıştırmak, evlilik isteğinde veya hazırlığında olan kimse için kısmete işarettir.

Anlaşılacağı üzere rüyada rakı görmek kötü şeylere işaret etmektedir. Çoğu zaman rüyada görülen veya içilen rakı haram ve kötü şeylere yorumlanmıştır. Düşmanlıklara, halk arasında fitne fesat çıkmasına ve kızgınlıklara işarettir.

 

Incoming search terms:

  • rüyada rakı içmek
  • rüyada rakı görmek
Rüyada Rakı Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Rakı Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

R

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Dut Görmek

Rüya tabirleri bilgi ve tecrübe isteyen bir durumdur. Bu yazımızda rüyada dut yemek nedir, rüyada dut ağacı görmek ne demek...

Kapat