Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek genel olarak kötü şeylere yorumlanmaktadır. En geniş anlamıyla rüyada örümcek görmek büyük sıkıntılara, kıtlığa ve yokluğa işaret etmektedir.

 • Rüyada örümcek öldürmek, sıkıntılı olan durumdan kurtulmaya, hilekar ve sahtekarlardan korunmaya işarettir.
 • Rüyada örümcek ağı görmek yakınlarıyla veya sevdikleriyle birlikte bir organizasyonda bulunmaya işarettir.
 • Rüyada örümcek ısırması, şans oyunlarında veya kumarda kazanılacak olan paraya işaret eder.
 • Kişi rüyasında çok büyük boyutlarda örümcek görürse beklenmedik bir şekilde yüklü para kazanmaya işaret eder. Eğer çok küçükse de yüzünüzü güldürmeye yetecek bir hediye alacağınıza işarettir.
 • Rüyada örümcek sokması ve acı vermesi kazanılan paraların doğru şekillerde planlı ve programlı bir şekilde kullanılacağına işarettir. Acıtmaması ise kazanılan paradan hayır göremeyeceğinize işarettir.
 • Rüyada görülen tüylü örümcek aniden gerçekleşecek olan sürprizlere işarettir. Tüylü değilse de zaman içerisinde meydana gelecek olan sürprizlere işarettir.
 • Rüyada örümceğe dokunmak gelecek olan misafirlere işarettir. Eğer kişi örümceğe dokunurken korkuyorsa uzak yerlerden gelecek olan misafire işarettir. Korkmamak ve elde tutmak ise yakınlardan gelecek olan misafirlere işarettir.
 • Rüyada örümcek ezdiğini gören kimse için yakınlarından birisine büyük bir miras kalacağı ve bu mirası kendisi ile paylaşacağına işarettir.
 • Büyük örümceğin saldırısına uğradığını görmek talih oyunlarından kazanılacak olan hediyelere veya paraya işarettir. Eğer örümceğe galip gelirse bu ödülü tek başına kullanır. Galip gelemezse ailesi ile birlikte değerlendirir.

Bazı tabirlerde rüyada örümcek görmek sevindirici bir haber almaya ve beklenmedik misafirlerin sürpriz yapacağına işarettir denilmektedir.

Rüyada Örümcek Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Örümcek Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

Ö

“Rüyada Örümcek Görmek” için 6 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. serap dedi ki:

  Mavi orumcek görmek ne anlama gelir ben mavi ve çok büyük bir orumcek in beni ısırdı ni gördüm ne anlama gelir

 2. Hulya dedi ki:

  Ben salon duvarimda 6 ,7 tane orumcek gordum peygamber efendimizinorumceklerinden sonradan bitane cok buyuk killi bi orumcek koltugun altindan cikti ama yakalayamadim kacti ne anlama geliyor

 3. adnan dedi ki:

  Ben bi sürü siyah küçük örümceğin aglariyla beni sardığını ve ısırdığıni ve kaçtığım halde kurtulamadigimi gördüm. Zaten bikac gündür ilginc rüyalar görüyorum. Geçen hafta elimde bi bebek gördüm. Kimseyi yaklastirmiyordum koruyordum.

 4. ezgi dedi ki:

  Evde oturuyordum sonra birden bire sandalyenin üstünde büyük bir örümcek gördüm ve çok korktum babama dedim örümceği alsın ordan atsın ama yapmadı anneme dedim oda yapmadı sonra babam aldı örümceği ama atmadı dolaştırdı sanki bana inatmış gibi o arada çok korktum çok çabaladım o örümceğin ordan gitmesi için ama bi işe yaramadı sürekli karşima çıkdı

 5. oguzhan dedi ki:

  Ruyamda boylari kafam kadar 2 tane orumcek gordum biri siyah diyeri sari ve tuyluydu
  Bana saldiriyordu ne anlama geliyor.

 6. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda iki tane orumcek siyah renkte ve biri buyuk biri kucuk beni kovaliyodu bende kaciyodum orumceklerin arkasinda bi erkek var ben onu taniyormusum ama yuzunu goremedim ne anlama geliyor acaba?

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.