Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek çoğunlukla iyi ve güzel şeylere yorumlanmıştır. Bazı alimlere göre rüyada ördek görmek, maddi ve manevi yaşam arasındaki dengeye dikkat edilmesi gerektiğine ve böylece muvaffak olunacağına işarettir.

  • Rüyada uçan ördek gören kimse için ruhsal anlamda rahatlık ve özgürlük demektir. Yüzen ördek, farklı konulardaki uyumu ve esnekliği temsil eder.Yürür vaziyetteki ördek ise sizi kolaylıkla kandırabileceğini zanneden kişilere işarettir. Dikkatli olmanızda fayda vardır. 
  • Rüyada ördek yavrusu görmek, hayatınızda yapmak zorunda olduğunuz bir yüzleşmeden ya da çözmeniz gereken sorundan kaçındığınıza işarettir.
  • Rüyada yaban ördeği görmek, sizi çok mutlu edecek olan bir davetiye alacağınıza işarettir.
  • Rüyada ördek sesi duymak, dikkat eksikliğine ve işleriniz için gereken özeni gösteremediğinize işarettir.
  • Rüyada ördek avlamak, hayatınızda karşılaştığınız bir sorunun çözümü için yanlış yolda olduğunuza ve farklı bakış açıları getirmeniz gerektiğine işarettir.
  • Rüyada görülen ördekler rengine göre farklı şeylere yorumlanır. Eğer beyaz ise ihanete ve yalana işarettir. Siyah ise korkularınızın olduğuna ve iradenizin yetersiz kalmasına işarettir.Yeşil ise de rüya sahibi için gurur duymaya ve mutluluğa işarettir. İyi şeyler olacağına delalet eder.
  • Rüyada vahşi ördek görmek, elinize yüklü paraların geçeceğine veya yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Rüyada ördek görmek bazı rüya yorumcularına göre de dünyevi işlerde ilerlemeye, bekar için evliliğe işarettir. Elinde duran ördeğin kaçması ise evleneceği kişinin ya da eşinin elinde kaçacağına, ihanete uğrayacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Ördek Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Ördek Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

Ö

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.