Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek, rüyanın içeriğine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Yani rüyada odun görmek ne tam olarak iyi, ne de kötü olarak nitelendirilebilir. Duruma göre muhtelif şekillerde yorumlanmaktadır.

  • Rüyada görülen odun yapılan işlerde ahmakça davranmaya, kalın kafalılık yapmaya işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre aşırı cimriliğe, fena işlere ve sözlere, günaha işarettir.
  • Rüyada yakmak üzere hazırlanmış odunlar görmek, yapılacak olan işlerin güç ve zor durumlarının ortadan kalkarak kolaylaşmasına veya gelecek olan bir mirasa işarettir. Kesilmemiş halde büyük odunlar görmek ise büyük zorluklar sonucunda elde edilecek olan rızka işarettir.
  • Rüyada odun kesmek ve taşımak üzere bir hayvana yüklemek, şiddetli tartışmalara ve kavgalara işarettir.
  • Rüyada odun yakmak ya da yanan ateşe odun atmak, dini konularda Allah’a yakınlaşmaya işarettir.Çocuğu varsa ilim öğrenmesine, borçlu ise borcunun ödenmesine, hasta ise doktora gitmeye işarettir. Bazı kişilere göre de genç erkek için arkadaşlarından ihanet göreceğine, orta yaştaki erkek için ise mevki sahibi olmaya işarettir.  Evli kimseler için maddi sorunlar olacağına ve şiddetli kavgalara işarettir diyenler de olmuştur.
  • Rüyada odun toplamak ve sırtlanıp taşımak, insanlara karşı kötü işler yapmaya ve onlara iftira atmaya işarettir. Bazıları da sahte ve insanların arasını açacak laf taşımalara işarettir demiştir.

Anlaşıldığı üzere rüyada odun görmek bazı durumlarda iyi ve hayırlı şeylere işaret ederken, bazı durumlarda da kötü işlere ve fenalıklara işaret etmektedir.

 

Incoming search terms:

  • rüyada odun görmek neye işarettir
  • ruyada sobaya odun atmak
Rüyada Odun Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Odun Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

O

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Elma Görmek

Rüyada elma görmek, çoluk çocuğa, güler yüzlü insanlara ve iyi şeylere yorumlanmıştır. Elma her zaman sevilen ve iyi olarak görüldüğünden...

Kapat