Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlanmak mutluluğa ve sağlığa işarettir. Düzenli bir hayata ve beklenmedik bir yerden gelecek yardıma ve başarıya yorumlanır. Ayrıca rüyada nişanlanmak beklenen bir fırsatın geleceğine yorumlanır ve genel olarak rüya tabirleri açısından hayırlara vesiledir.

  •  Rüyada nişanlanmak ve nişanı atmak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada nişanlanmak, yüzük görmek bekâr birisi için evliliğe işaretken, evli birisi için yeni bir yaşam tarzı, yeni bir çevre ve yeni dostluklar anlamına gelir.
  • Rüyada nişanın atılması ve nişanın bozulması hayırlı şeylere pek yorumlanmaz. İşlerinizin kötüye gideceğine, mevki ve görev kaybetmeye işaret eder.
  •  Rüyada nişanlanmak, yüzük takmak yeni bir iş anlaşması yapılmasının ve başarılı bir gelişmenin yakında zamanda gerçekleşeceğinin habercisidir.
  •  Rüyada nişanlanmak üzere olduğunu gören kimse beklediği gibi bir fırsatı bulacaktır.
  •  Aynı zaman da rüyada nişanlanmak üzere olduğunu gören kimse, kiminle nişanlandığına göre farklı şekillerde yorumlanır. Yabancı biri ile nişanlanmak güzel haberler alınacağı şeklinde yorumlanırken, tanıdık biri ile nişanlanmak iyi sonuçlara yorumlanırken kötü sonuçlara da yorumlanabilmektedir.
  •   Rüyada takılan yüzük, yüzüğün cinsine göre değişik anlamlara gelir. Rüyada nişanlanmak, altın yüzük takmak kişinin evleneceği kişinin malı yoktur, malını yitirmiştir anlamı yüklenirken, demir bir yüzük takılmışsa sıkıntılı bir süreçten sonra refaha erileceği anlamı yüklenir.

Rüya âlimlerince rüyada nişanlanmak hem iyi şeylere hem de kötü şeylere vesiledir.

Rüyada Nişanlanmak ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Nişanlanmak neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

N

“Rüyada Nişanlanmak” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. bahar dedi ki:

    ben eşinden yıllar evvel ayrılmış birim rüyamda tanımadığım genç biriyle bir toplulukta nişanlandım parmagıma takılan yüzük yarısı sarı altın yarısı beyaz altındı yorumlarsanız sevinirim

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.