Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Nişan Görmek

Genel olarak rüyada nişan görmek rüya tabirleri açısından güzel şeylerin olacağına vesiledir. Evli birisi için arkadaş çevresinin biraz daha genişlemesine, yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kurmasına yorumlanırken,  bekâr birisi için ise rüyada nişan görmek evlenmeye yorumlanır.

  • Rüyada nişan hazırlığı görmek; sevinç, mutluluk ve refaha işaret eder, rüyayı gören kimsenin hayatında güzel ve olumlu şeylerin olacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.
  • Rüyada bohça görmek hayırlı bir şeylerin olacağına yorumlanır, rüyada nişan bohçası görmek evlen birinin evlenip ayrılacağına yorumlanır.
  • Aynı şekilde rüyada nişan elbisesi görmek hayırlara dalalet eder. Yakın zamanda ailenizin bir bebek haberi alacağına veya hem maddi hem manevi olarak daha iyi bir konuma ve mevkie sahip olacağınıza yorumlanır.
  • Eğer bekâr birisi rüyasında alyans görürse evleneceğine yorumlanır, evli birisi için ise rüyada nişan yüzüğü görmek çocuğa veya malında ve mülkünde(ev, araba gibi) artış olacağına dalalet eder.
  • Nişan merasimi huzur, mutluluk ve sürura işaret eder. Rüyada nişan töreni görmek hayatında yeni şeylerin olacağına işarettir ve yenilikle (yeni bir iş, ev, araba, arkadaşlık gibi)yorumlanır.
  • Rüyada nişanın atılması ve nişanın bozulması hayırlı şeylere pek yorumlanmaz. İşlerinizin kötüye gideceğine, mevki ve görev kaybetmeye işaret eder.
  • Rüyada liyakat nişanı olan madalya görmek, saygınlık ve itibar kazanmaya işaret eder, aynı zamanda maddi yönden olumlu gelişmeler yaşanacağı yorumlanır.

Rüyada nişan görmek sevince, refaha ve mutluluğa yorumlanır ve hayırlara vesiledir.

Rüyada Nişan Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Nişan Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

N

“Rüyada Nişan Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. huri beşinci dedi ki:

    rüyada bir arkadaşımın nişan haberini almak ne anlama geliyor acaba?

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.