Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek bolluk ve bereket olmasına işarettir. Nar tanelerinin dolu dolu ve çok sayıda olması bereketin bolluğuna ve hayırlı olmasına delalet etmektedir. Rüyada nar görmek bazı alimlere göre kadın ve erkek için farklı yorumlanmaktadır. Eğer rüyasında nar gören kişi bayan ise ziynet eşyalarına ve gezintiye yorumlanır. Erkek için ise çocuk sahibi olmaya ve iş hayatında hızla yükselerek makam sahibi olmaya işarettir.

  • Rüyada nar görmek ve yemek narın durumuna göre değişik şekillerde tabir edilmiştir. Eğer kişi rüyasında ekşi nar yerse üzüntü ve kedere işarettir. Fakat kişi gerçek hayatta ekşi yiyecekleri seviyorsa ve rüyasında da ekşi nar yemekten hoşlanıyorsa bu sefer de bol rızka ve paraya delalet eder.
  • Rüyada nar ağacı görmek, rüya sahibinin dini konularda hassas olmasına ve cömert olduğuna işarettir.
  • Rüyada nar çiçeği görmek, bazı rüya tabircilerine göre güzel ve hayırlı bir eşe ve evlada işaret eder.
  • Nar toplamak hayırlara vesile olmaya ve bol para kazanmaya, servet elde etmeye işarettir.
  • Kişi kışın rüyasında nar görürse hayırlı durumlara yorumlanır. Bunun yanı sıra mevsimi dışında nar görmek pek hayırlı şeylere yorumlanmamaktadır.
  • Rüyada nar taneleri temizlediğini gören kimsenin için çok büyük miktarda para kazanacak denir.
  • Rüyada nar yemek, bolluk ve zenginliğe işarettir. Rüyasında nar yediğini gören kimsenin servet elde edeceğine ve bununla birlikte mutluluğa ereceğine yorumlanmıştır.

Rüyada nar görmek ve yemek anlaşılacağı üzere çoğunlukla hayırlara ve iyi şeylere yorumlanmıştır.

Rüyada Nar Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Nar Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

N

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.