Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Muz Görmek

Rüyada muz görmek, İslam alimleri tarafından muhtelif şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada muz görmek için bazıları gizli bir mala işaret eder derken, bazıları ise henüz doğmamış çocuğa veya hapiste olan kişiye işarettir denilmiştir.

 • Rüyada görülen muz için pek çok farklı yorumlar yapılmıştır. Bunlardan birisi de geçmişte olan bir olayı bildirmek ya da içerisinde geçmiş tarihli bir ilim olan kitabı işaret etmek yorumudur.
 • Bazıları rüyada muz görenler için yeni elbiselere ya da dostluklara, muhabbete işarettir demiştir.
 • Rüyada muz yeme için, ortaklık ya da başka bir sebepten ötürü maddi kazancın olacağı anlamına gelir denilmiştir. Bazı yorumlarda da rüyasında muz yiyen kimsenin dini açılan olgunluğa ereceğine rastlamak mümkündür.
 • Rüyada muz bahçesi görmek, maddi açıdan çok malı mülkü olan zengin kişilere işarettir. Eğer rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa çok miktarda mala, ibadetle meşgul bir kimse ise de dini derecelere işarettir.
 • Rüyada muz almak ve yemek, yeni bir aşka yelken açılacağına, evlenmeye ve çoluk çocuğa karışmaya işarettir.
 • Rüyada muz kabuğu görmek, gizli saklı kalmış şeylere ya da bu hale gelecek şeylere işarettir.
 • Rüyada muz topladığını görmek mal mülk edinmeye ve eşya sahibi olmaya işarettir.
 • Rüyada muz vermek ise parasını hayırlı işlerde harcamaya insanların iyiliği için dağıtmaya işarettir.

Rüyada muz görmek genel itibarıyla hayırlı ve faydalı durumlara yorumlanmıştır.

Rüyada Muz Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Muz Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

M

“Rüyada Muz Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. haydar dedi ki:

  ben çocuğum çok güzel belirtmişiniz

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.