Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Mum Görmek

Rüyada Mum Görmek, ilim irfan sahibi olan ve etrafına faydası dokunan kişilere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada mum görmek, devlet başkanlarına, elibol kişilere, yaptığı hayırlı şeyler ve sahip olduğu ilim ile etrafına ün salmış kişilere işarettir.

  • Rüyada mum gören kişi eğer evli ise, ilim sahibi alim bir kişi olacak demektir. Eğer fakir ise zenginliğe, bekar ise hayırlı bir kısmete, günahkar için hidayete ermeye ve cahilse de ilim öğrenmesine işarettir.
  • Rüyada mum eritmek ve eriyen mumum şamdanın içini doldurması, çekilen sıkıntıların ardından kazanılacak olan helal mala işarettir.
  • Rüyada elinde mum gören bekar erkek için güzel bir kız ile birlikte iyi bir kısmete, bekar kız için ise iyi bir erkekle evlenmeye ve hayırlı bir çocuk sahibi olmaya işarettir. Eğer elinde mum tutan kişi gurbetteyse sılaya dönecek demektir. Fakir ise zenginleşecek, ticaret ehli ise bol ve helal kazançlar elde edecek, memur ise de görevinde terfi ederek yükselecek demektir.
  • Rüyada mum üflemek ve mumum bu şekilde söndürülmesi, yakınlarınızdan birinin vefatına işarettir. Rüyada mum sönmesi de yine aynı şekilde yorumlanır.
  • Rüyada mum ışığı görmek etrafınızdaki dostlarınızın güvenilir olmasına ve giriştiğiniz her işte başarılı olacağınıza işarettir.Bazı rüya yorumcularına göre de umutlu haberler alacağınıza işarettir denilmiştir.

Rüyada mum görmek, daha çok ilim ve hayırlı şeylere, etrafına faydalı olan kişilere yorumlanmıştır.

Incoming search terms:

  • rüyada mum görmek
Rüyada Mum Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Mum Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

M

“Rüyada Mum Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. hacı mustafa dedi ki:

    evimde cam şişede elektrik ile çalışan mum var ve onu açtığımda mum eriyor be ilk defa çok açık ve net bir kız resmi çıktı ve biz bunun ne anlama geldiğinimerak ediyoruz selamlar.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Mektup Görmek

Rüyada mektup görmek, çok kısa bir zaman içerisinde uzaklardaki sevdiklerinizden iyi haberler alacağınıza, hayırlı işler yapacağınıza işarettir. Rüyada mektup görmek bazı kişilere...

Kapat