Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Mantar Görmek

Rüyada mantar görmek sürpriz bir şekilde gelecek olan rızka işarettir. Bir başka yorumlarda ise rüyada mantar görmek için ansızın ortaya çıkan hayırlı hanıma işarettir denilmiştir.

 • Rüyada zehirsiz mantar görmek için rüya sahibinin iyi ve kendisine yararlı şeyler ile meşgul olmasına işarettir. Zararlı mantar ise bunun tam tersine sıkıntılı ve tehlikeli durumlara işarettir denilmiştir. 
 • Bazı alimler rüyada mantar görmek için hayırlı olmayan ve kötü özelliklere sahip bir kadına işarettir demiştir.
 • Rüyada mantar toplamak yapılan hatalardan dolayı sıkıntılara işarettir. Bazı yorumlarda rüyada toplanan mantarın zehirsiz olması durumunda mala, mülke ve para biriktirmeye işarettir denilmiştir.
 • Rüyada mantar yemek helal yollardan kazanılan maddi kazançlara ve kısa sürecek olan sevindirici gelişmelere işarettir denilmiştir.
 • Rüyada mantar almak fazla zahmet çekmeden az miktarda bir maddi gelir elde etmeye işarettir.
 • Rüyada mantar çorbası görmek rüya sahibinin bahtının açıklığına işarettir.
 • Rüyada mantar yıkamak ve temizlemek ferah ve mutluluğa işarettir.
 • Rüyada mantar yemeği yemek helal yollardan elde edilen kazanca işarettir. Bazı yorumlarda da kısa süreli mutluluğa işarettir denilmiştir.
 • Rüyada mantar aldığını gören kimse için fazla zorlanmadan kazanç elde edecek denilmiştir.

Rüyada mantar görmek ve yemek için bazı yorumlarda kısa süreli zevklerin ardından hayırlı olmayan kısmet ya da içerisine haram karışan para pul olarak nitelendirilmiştir. Bu tür rüya gören kişi bazı yanlış işlere karışmış demektir.

Rüyada Mantar Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Mantar Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

M

“Rüyada Mantar Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. güzel dedi ki:

  Rüyada irili ufaklı,demet demet,zehirsiz mantar görmek ne demektir

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.