Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Leylek Görmek

Rüyada leylek görmek uzaktan gelecek olan bir misafire ya da asil bir bayan ile yapılacak olan evliliğe işarettir. Rüyada leylek görmek hayırlı ve faydalı şekillerde yorumlanmıştır.

 • Rüyada leylek yakalamak aniden kurulacak olan bir dostluğa işarettir. Kişinin rüyasında leylek öldürmesi ise korkulan düşmandan ya da kötülüğü dokunacak olan birinden kurtulmaya, feraha ermeye işarettir.
 • Rüyada leylek ile konuşmak yine aynı şekilde kurulacak olan dostluklara işarettir.
 • Kişi rüyasında evinin çatısında leylek görürse çok seveceği, önemli bir misafiri gelecek demektir.
 • Kişi rüyasında uçar vaziyette bir leylek görürse çok kısa zamanda hayırlı bir haber alacak demektir.
 • Bazı yorumculara göre rüyada görülen leylekler uzun seyahatlere işaret etmektedir.
 • Rüyada leylek sürüsü görmek, o sene kış mevsiminin çok ağır geçeceğine işarettir.
 • Rüyada leylek eti yemek hamile bayanlar için hamilelik döneminin rahat bir şekilde geçeceğine fakat doğumun sıkıntılı olmasına işarettir. Yalnız doğum her ne kadar sıkıntılı olsa da korkulacak bir durum olmayacak demektir.
 • Rüyada leylek yuvası görmek akrabalarınızdan birisinin bebeğinin olacağına ve bu nedenle çok mutlu olacağınıza yorumlanır.
 • İslam alimlerinden İbn-i Şirin, rüyada görülen leylek için kimseye zararı olmayan ve son derece düşünceli, anlayışlı bir bayana işaret eder demiştir.
 • Rüyada leylek öldürmek ise düşmanlarına karşı galip gelineceğine işarettir.

Rüyada leylek görmek, bazı alimlere göre ise evlenmeye veya çok iyi ilişkiler kurmaya işaret etmektedir.

Rüyada Leylek Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Leylek Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

L

“Rüyada Leylek Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. handan dedi ki:

  merhaba,
  rüyamda önce foytonda gidiyorum çok hızlı bir şekilde sonra teyzemlerin evinin oraya geliyorum ve üzerimden üç yada dört adet leylek uçuyor bende telefonuma çekmeye çalışıyorum arkasından da iki adet kırmızı at bana doğru geliyor ve ben sadece izliyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.