Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Lamba Görmek

Rüyada lamba görmek aydınlatılmaya ve zihinsel açıdan parlak düşüncelerin olmasına işarettir. Birçok rüya tabircisi ve İslam alimlerine göre rüyada lamba görmek uzun sürecek olan sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın habercisi olmaktadır.

  • Rüyada lamba yakmak, devlet işlerinde başarılı olmaya, izzet ve ikrama kavuşmaya işarettir. Bazı rüya yorumcuları rüyasında lamba yakan genç erkek için sıkıntıların olacağını söylemişlerdir. Orta yaşlı erkekler için başarılı olmak amacında olunduğuna fakat henüz deneyim kazanmamış olmasına işarettir denilmiştir. Genç kız için eğlenceli bir ortamda bulunacağına, yaşlı bayanlar için ise beklenmedik bir anda iyi gelişmelerin yaşanacağına işarettir.
  • Sönmüş lamba ise tam tersine yaşanacak olan hayal kırıklıklarına ve üzüntülere işarettir.
  • Rüyada lamba kırmak, rüya sahibi için olumsuz gelişmelerin habercisi olarak yorumlanır. Yine aynı şekilde lambanın çatlaması veya zarar görmesi de olumsuz olarak nitelendirilmektedir.
  • Yanan lambanın çok iyi ışık saçması ve etrafın aydınlatması, mutluluk ve başarının habercisi olarak yorumlanır. Az ışık veren ve pek aydınlatmayan lamba ise kötü haberlerin ve üzüntülerin habercisi olarak yorumlanır.
  • Rüyada yanmış lamba ibadetin habercisi olarak düşünülebilir. Sönmüş lamba ise dini konularda ibadet etmekte tembel davranıldığına ve daha dikkatli olunmasına işarettir.

Bazı İslam alimlerine göre rüyada lamba görmek, helalinden güzel bir eşe ya da hizmetçi kadına işaret etmektedir.  Kişiye güç ve şöhret getirir. Zenginlik ve itibar kazandırır.

Rüyada Lamba Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Lamba Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

L

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.