Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Islanmak

Rüyada ıslanmak görmek hemen hemen her rüya tabiri yapan kişi tarafından iyi şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada ıslanmak görmek, eğer yağmur azar azar ve ince ince yağıyorsa, bu yağmur altında kişi ıslanıyorsa o kişi için rahmet ve berekete işarettir denilmiştir. Eğer bu yağmur sağanak halde yağıyorsa kişinin arzularının sabır ve gayretleri sonucunda zamanla gerçekleşeceğine işarettir denilmiştir.

 • Rüyada ıslanmak ve sırılsıklam olmak bazı alimler tarafından bir süre  başarısız işler yapıldıktan sonra mutluluk ve huzur dolu bir hayatın geleceğine işarettir denilmiştir.
 • Rüyada yağmurdan ıslanmak çok büyük ve hayırlı bir kısmete işarettir.
 • Banyo yaparken ıslanmak karlı ve bol kazançlı bir iş yapılacağına işarettir.
 • Sel ya da birikintiden ıslanmak, iş ortağı veya ev halkı ile maddi açıdan tartışma yaşanacağına işarettir.
 • Denizde ıslanmak ya da gölde ıslanmak çok büyük miktarda mirasa konulacağına işarettir.
 • Bazı alimlere göre rüyada ıslanmak çok büyük bereket ve kazançlara işarettir. Cenab-ı Hakk’ın rahmetine erişmeye delalettir. Bol miktarda para kazanmaya ve zenginlemeye işarettir.
 • Rüyada ıslanmak için hayırlara ve iyi şeylere işarettir denilmiştir.

Rüyada ıslanmak görmek dini açıdan bakıldığı zaman hayırlara ve Allah’ın bereketine uğranılacağına işaret etmektedir. Gerçek yaşamda da yağmur bereket ve rahmet olarak görülmektedir zaten. Bu nedenle gerçek hayatta yağmurun yağması ve etrafı ıslatması rahmet olarak görülür. bu durum rüyalar aleminde de yine aynı şekilde yorumlanmıştır.

Rüyada Islanmak ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Islanmak neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

I

“Rüyada Islanmak” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. Özge dedi ki:

  Merhaba.Rüyamda arkadaşımın arabasındaydık yağmur yağarken suyun arabanın tepesinden aktığını gördüm.Yağmur da çok güzel yağıyordu.Arkadaşım ıslanmayayım diye uğraşıyordu ama ıslanmıştık ikimiz de.

  İyi günler.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.