Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Isırmak

Rüyada ısırmak İslam alimleri ve diğer rüya yorumcuları tarafından hile ve kötü sözlere tabir edilmiştir. Bazı büyük rüya tabircilerine göre ise rüyada ısırmak, kin ve düşmanlığa işarettir denilmiştir.

  • Rüyada ısırmakla ilgili bazı yorumlarda  ısırılan kişiyi ya da nesneyi çok sevdiğine yorumlanmıştır. Tıpkı küçük çocukların çok sevdikleri kişileri ısırarak sevgilerini bu şekilde yansıtmasında olduğu gibi. 
  • Rüyada birini ısırmak ya da kendini ısırmak ve etinden bir parça koparak atmak, o kişinin fitneci olduğunu gösterir.
  • Rüyada parmak ısırmak, kişinin son derece sinirli ve kinli birisi olduğunu gösterir. Kişinin kendi parmaklarını ısırması ve acıtması ise yaptığı bir şeyden dolayı pişman olmasına ve derin üzüntü duymasına işarettir. Eğer ısırdığı yerden kan çıktığını görürse bu da yaptığı bir günahtan dolayı sıkıntı çekeceğine işarettir.
  • Rüyada birini ısırmak, kinli ve düşmanlığa işarettir. Eğer kişiyi sevdiğinden ötürü ısırdığını görürse, aralarında kurulacak olan dostluğa işarettir.
  • Rüyada köpek ısırması, haram paraya ve kötü sözlere işarettir.
  • İslam alimlerinden Nablusi’ye göre rüyada ısırılmak çok büyük hilelere ve kötülüklere işarettir.
  • Kişi rüyasında ısırıldığını görürse, kendisine fenalığı dokunacak bir düşmanı olduğuna ve onunla mücadele edeceğine işarettir. Isırması acıtırsa bu mücadeleden zararlı çıkacağınıza işarettir.
  • Rüyada büyük ve önemli bir kişi tarafından ısırılmak ise büyük bir iyilik görüleceğine işarettir.

Rüyada ısırmak genel olarak olumsuz şeylere ve düşmanlıklara yorumlanmıştır.

 

Rüyada Isırmak ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Isırmak neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

I

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.