Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Hastane Görmek

Rüya tabirleri bilgi ve tecrübe isteyen bir şey olduğu için bu konuda işinin ehli kimselere danışmak gerekmektedir. Bu yazıda sizlere rüyada hastane görmek, rüyada hastane yatmak, rüyada hastane odası gibi rüyalar tabir edilecektir. Gördüğünüz rüyanın tabirini merak ediyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz.

·          Rüyada hastane görmek iyi değildir.

·          Bir kimse rüyasında hastaneye girdiğini görürse o kişi şehit olacak demektir.

·          Rüyada hastane ziyareti korku ve şiddetlere işarettir denir.

·          Rüyada hastane ziyaret ettiğini gören, dengesiz ve asabi hareketlerde bulunarak ailesini ve çevresini tehlikeye atacak demektir.

·          Rüyada hastanede yatmak hayatın günlük akışında biraz geride durmak, ön saflarda koşmamak, aşırı yük almamak gerektiğini, aksi halde bu yüklerin kişiyi aşırı yoracağına delalettir.

·          Rüyada hastaneye girmek günahların affedildiğine delildir.

·          Rüyada hastalara verilen yemekten yediğini gören sağlam adamın hasta olacağına, hasta ise öleceğine veya iyileşip hastaneden çıkacağına tabir olunur.

·          Rüyada hastaneyi güzel ve süslü görmek halkın işlerinin yolunda olduğuna, hastaları iyi bir halde görmek herkesin iyiliğine, hastaları ağır görmek memleketin ve halkın sıkıntı içinde olduğuna delalet eder.

·          Bir kimse rüyasında hastalarla beraber akıl hastanesinde veya deliler ile beraber bir arada olduğunu görmesi hapse atılmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören sağlamsa hastalanır, hastaysa hastalığı uzar veya yabancı bir yerde ya da şehit olarak öteki aleme göçer.

·          Rüyada hastane görmek fakir için erişeceği genişlik, kolaylık ve rahatlığa kavuşmasıyla tabir olunur.

Incoming search terms:

  • rüyada hastane görmek
  • rüyada hastanede yatmak
  • rüyada hastane görmek neye işarettir
  • ruyada hastanede oldugunu gormek
  • rüyada hastane odası görmek
  • rüyada hastanede olmak
  • ruyada ne gorursek oluruz
  • ruyada hastanede yattığını görmek
  • ryada hastane grmek
Rüyada Hastane Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Hastane Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

H

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Irmak Görmek

İnsanlar gördükleri rüyaların tabir edilmesini isterler ve bu konuda devamlı bir arayış içinde olmuşlardır. Bu yazıda rüyada ırmak görmek ne demek sorusunun...

Kapat