Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyalar bazen insanların ruh hallerine göre şekillenebilmektedir. Dolayısıyla insanlar yaşamlarının etkisinde kalarak bazı rüyalar görürler ve bu rüyaların doğru tabir edilmesi önemlidir. Bu yazımızda rüyada güvercin görmek ne demek sorusuna cevap bulacağız.

·          Rüyada güvercin görmek emin, sadık bir dost ve sevgiliye tabir olunur.

·          Bazen rüyada görülen güvercin sırları ezberleyen, ailesi için meşakkat ve sıkıntılara katlanan kadınlara yorumlanmaktadır.

·          Rüyada güvercin yavruları görmek kız çocuğu doğumu veya kız çocuğu varsa onun iyi haberi demektir.

·          Rüyada güvercin eti yemek kadın tarafından bir mal, mülk ve mirasın habercisidir. Fakat bu miras pek hayırlı olmayabilir.

·          Rüyada güvercin olup uçmak ve yere yukarıdan baktığını görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir. Bazı tabirciler bu rüyanın yolculuğa çıkmak olduğunu belirtmişlerdir.

·          İbn-i Sirin’in (r.a.) bir rivayetinde rüyada güvercin görmek uzaktan gelecek bir habere yorumlanır.

·          Bir kimse rüyasında güvercin görürse Allah (c.c.) onun bütün isteklerini yerine getirir.

·          Bir kişi rüyasında evinde güvercin olduğunu görürse rüyayı gören bekarsa kendi karakterine uygun sevimli ve güzel bir kızla evlenir.

·          Bir kimse rüyasında gördüğü güvercinin üzerine sıçradığı görürse bu rüya o kişi için sevinç, ferah ve nimete delalettir.

·          Rüyada güvercin olduğunu gören kimse, düşmanının malını yer. Aynı zamanda güvercin meydana çıkacak haber ve bir mektuptur.

Görüldüğü üzere rüyada güvercin görmek çeşitli şekillerde tabir edilmiştir. Sizde kendinize uygun olan tabiri okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • rüyada güvercin görmek
  • ruyada guvercin gormek neye yorumlanir
  • rüyada güvercin görmek neye işarettir
  • ruya güvercin
  • ruyada guvercin
Rüyada Güvercin Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Güvercin Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

G

“Rüyada Güvercin Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. recep dedi ki:

    rüyamda posta guvercın yakalıyom elazıgdaymışım rüyamda yakalıyorum erkegını yakalıyorum dişisi tam yaklarken yumurtluyo beyaz bir yumurta yumurtluyo bayagı dikatımı çekıyo aNLAMI NE

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek genel olarak kötü şeylere yorumlanmaktadır. En geniş anlamıyla rüyada örümcek görmek büyük sıkıntılara, kıtlığa ve yokluğa işaret...

Kapat