Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek hemen herkes tarafından iyiye ve hayırlı şeylere yorumlanmıştır.Genel hatlarıyla rüyada gelin görmek demek neşe, huzur, ferahlık, güzel günlerin yaklaşması ve iyi haberler demektir.

 • Rüyada gelin olmak bekar bayanlar için evlenmeye işarettir. Giyilen gelinlik temiz ve bembeyaz ise mutlu olunacağına işarettir. Fakat gelinlik kirli ve eski püskü, yırtık ise mutsuzluğa veya gidişatı belli olmayan bir evliliğe işarettir. 
 • Rüyada görülen gelinin bembeyaz gelinlik içinde olması mutlu ve güzel haberlere işarettir. Yakında zamanda o güzelliklerin olacağına işarettir.
 • Bazı alimler rüyada görülen gelinlik için garip ve sıra dışı olaylar yaşanacaktır demişlerdir.
 • Gelin görmek kısmet ve şans anlamına gelmektedir. Saf ve temiz duyguların yerine geleceğini ve mutluluğa erileceğini gösterir.
 • Rüyada gelinin koluna girip yürüdüğünü gören kimse için bol miktarda para gelecek ve mal mülk edinecek demektir.
 • Rüyada gelin olduğunu gören bekar bayan çok kısa bir zaman içerisinde kısmetine kavuşacak demektir. Erkek bireyler içinse yakın zamanda evlilik yapacağına işarettir. Eğer evli ise de çoluk çocuk sahibi olacağına işarettir.
 • Rüyada gelin olan ve bir erkeğe doğru yürüyen kişi çok yakın bir zamanda evlenecek demektir.
 • Rüyada gelin çiçeği görmek, iç açıcı, mutlu haberlere erişilecek demektir.
 • Rüyada gelin arabası görmek de yine aynı şekilde çok kısa bir sürede gelecek olan şans ve kısmete işarettir.Rüyada gelin görmek, her zaman iyi şekillere yorumlanmıştır.
Rüyada Gelin Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Gelin Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

G

“Rüyada Gelin Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. candan gün dedi ki:

  merhaba,
  ben suan sözlüyüm bayramdan sonrada nişanım olacak. dün gece bir rüya gördüm,
  sözlüm ile evleniyoruz düğünümüz oluyor ben ve o onların evinde oturuyoruz. halam arıyor sürekli hadş gelin aşağı gelin arabası sizi bekliyor yer kalmayacak diye iniyoruz bizde. ama gelin arabası yok sözlm ileride -dir diyor yürüyelim ozaman diyorum yürüyoruz. gelin arabası süsleyen bir dükkanın önüne geliyoruz araba orada ama beyaz doblo tipli bir araba arkadan görüyorum arabayı kirli tozlu süslemişler. benim ismimim baş harfini yanlış yazmışlar arkasına. sözlmün abisi ve yengeside dükkanın içinde oturuyor. kendi baş harflerinide yazdırmışlar gelin arabasının arkasına ona bişey demiyorum ama arabanın kirli olması ve şeklindn çok sinir oluyorum. kızıp bağırıyorum sözlüme bu ney diye kendi düğününde insan biraz özenir diye sonrada arkama bakmadan ağlayarak kaçıyorum. eve geliyorum. anneme birdaha asla evlenmem onunla diyorum. mutfak dağınıkmış mutfağı topluyorum…

  lütfen ne anlama geldiğini yorumlayabilirmisiniz. 4 gecedir üst üste hep sözlümü görüyorum çünkü rüyamda.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.