Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek, geçmiş dönemlere ait anılara özlem duyulduğuna işaret eder. Anıların tekrar canlanmasını istemeye ve o günleri aramaya yorumlanmaktadır. Rüyada fotoğraf görmek bazen de istenilen memuriyete başlanılacağına veya uzun bir yolculuğa işarettir.

 • Rüyada fotoğraf makinesi görmek, gizli saklı olan işlere merak sarmaya ve onlarla ilgilenmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uzaktaki sevdiğine özlem duymaya ve onla bir araya gelmek isteğine işarettir..Fotoğraf makinesi ile çekim yaptığını görmek ise çok güvenilen bir yakın arkadaş tarafından ihanete ve hayal kırıklığına uğrayacağınıza işarettir. 
 • Ev halkından ya da yakınlarından birinin fotoğrafını görmek o kişinin vefat edeceğine işarettir.
 • Rüyada fotoğraf çekmek hastalıklara ve dertlere işaret ederken , kendi fotoğrafını çektirmek ise meşakkatli bir yolculuğa işarettir.
 • Rüyada görülen fotoğraf bazılarına göre en yakın kişilerden görülecek olan zararlara işaret eder. Bu konuda her ne kadar dikkat edilse de yine de başaramayıp gerekli tedbirin alınamayacağına dikkat çekilir. Bu durumda yakınınızdaki bir kişi sizi büyük zarara uğratacak demektir.
 • Eski fotoğraflar görmek, din ve dünya görüşünün değişeceğine işarettir. Siyah beyaza fotoğraflar ise küçük çaplı hastalıklara işarettir.
 • Rüyada manzara fotoğrafı görmek ve kendisinin çektiğini görmek sevinçli haberler almaya işarettir.

Bazı rüya yorumcuları rüyada fotoğraf görmek, kişiye yapılan çağrıya işarettir demiştir. Buna göre rüyasında fotoğraf gören kişiye işlerinde muvaffak olacağına ve başarılı bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder denilmiştir.

 

 

 

Rüyada Fotoğraf Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Fotoğraf Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

F

“Rüyada Fotoğraf Görmek” için 5 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. yasemin avlar dedi ki:

  Ben ruyamda bir guvercin gordum ve guvercinin gogusunde benim fotografim vardi ne anlama gelior acaba

 2. fatma dedi ki:

  Ruyamda kendi fotografimi buzdolabinda asili gordum bunun anlami nedir

 3. gözde dedi ki:

  Ben ruyamda denizin icinde oturuyordum ve dalgalar vardi dalgalarin arasindan kendi fotografimi seçiyordum basimda da bi sinif arkadasim vardi bu ne anlama geliyor lutfen yorumlar misiniz?

 4. beyza dedi ki:

  rüyamda komşumun kızı bana ,gülderenin fotoğrafını getirdinmi, diye sordu.ve ben bu isimde birini tanımıyorum. ANLAMI NEDİR .aydınlatırsanız sevinirim.

 5. serhat dedi ki:

  kardesime istemeye gttiğmiz kizin fotoğrafni kardesim bana gösteriyordu

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.