Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek hayırlı ve faydalı şeylere, Cenab-ı Hakk tarafından gelecek yardıma ve ihsanlara yorumlanmıştır. Bazı rüya yorumcuları da rüyada evlenmek, bir takım sıkıntılara, üzüntülere ve borçlara işarettir demiştir.

  • Rüyada ölü bir kadınla evlendiğini görmek tam da ümidini kesmek üzere olduğu bir murada erişileceğine işarettir.
  • Rüyada hasta halde iken birisiyle elenmek ve o evlendiği kişiyi görmemek, onunla konuşamamak ve tanışamamak rüyayı gören kişinin öleceğine işaret etmektedir. Bu durum hem kadın hem de erkek için aynı şekilde yorumlanır.
  • Rüyada hamile bir bayanın evlenmesi kız çocuğunun olacağına işarettir.
  • Rüyada annesi ile başka birinin evlendiğini gören kimse malını mülkünü satar denilmiştir.
  • Rüyada evlenmek gerdeğe girmek iş hayatında zorluklarla karşılaşılacağına ve maddi sıkıntılar çekileceğine işarettir. Maddi konularda yaşanan sıkıntıların parasal bir destek veren ortak ile çözülebileceğine işarettir.
  • Rüyada evlenmek istediğini görmek, para biriktirme isteğinde bulunmaya işarettir. Rüyada evlenmek istemek de yine aynı şekilde yorumlanır.
  • Rüyada evlenmekten vazgeçmek, dünyevi sıkıntıların eşiğinde olduğunuza ve bunlara karşı mücadele etme arzunuza işarettir. ;Rüyada evlenmekten vazgeçmek de aynı şekilde tabir edilir.

İslam alimlerine göre rüyada evlenmek, düğün yapmak, arzulanan şeylerin gerçekleşeceğine ve zenginliğe işarettir. İmam Cafer Sadık (A.s)’a göre de büyüklük, zenginlik, itaat ve mutluluk konularına işarettir. Bu da en kısa zamanda rahata erileceğine yorumlanır. Rüyada evlenmek genel hatlarıyla hayırlı ve iyi şeylere işaret etmektedir.

 

Incoming search terms:

  • rüyada evlenmekten vazgeçmek
  • RÜYADA EVLENMEK
Rüyada Evlenmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Evlenmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

E

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek çoğunlukla hayra yorumlanmamıştır. Bu tür rüyaların görüldüğünde hemen ümitsizliğe ve kedere kapılmamak gerekir. Kötü rüyaların şerrinden Allah'a...

Kapat