Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada Erkek Bebek görmek, bebeğin güzel veya çirkin olup olmamasına göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada erkek bebek görmek, güzel ve sevimli bir bebek ise iyi habere, çirkin bir bebek ise de kötü haberlere veya aslı astarı olmayan dedikodulara yorumlanmıştır.

 • Rüyada görülen erkek bebek eğer yeni doğmuş ise sıkıntılı bir süreçten geçileceğine işarettir. Fakat bu sıkıntılı dönemin ardından güzel günler gelecek demektir.
 • Rüyada erkek bebek olması, uyurken görülmesi gönül işlerinde iyi gelişmelere ve karlı yatırımlara işarettir.
 • Rüyada erkek bebek sevmek, sevinçli ve mutlu haberler alınacağına işarettir.
 • Rüyada erkek bebek uyutmak için beşiğini sallamak, işsiz bir kişi için çok yakında işe bulacağına işarettir.
 •  Rüyada Erkek Bebek emzirmek, eğer bebek kişinin kendisinin ise, o bebek yüksek mertebelere erişecektir demektir.
 •  Rüyada Erkek Bebek pipisi görmek, evlat ve mala işarettir. 2 veya daha fazla olması evlatların ve malın çokça olacağına işarettir. Eğer kişi rüyasında erkek bebek pipisinin kesildiğini görürse malın azalacağına elden çıkacağına işarettir.
 • Rüyada erkek bebek olması, sevinçli haberlere işarettir. Kişi eğer hasta ise şifa bulur, dertli ise dermanını bulur.
 • Rüyada erkek bebek düşürmek, hayırlara yorumlanmamıştır. Elinden varsa malı, sıhhati gideceğine işarettir. Bazı rüya yorumcuları rüyasında erkek bebek düşüren kadının kocasının öleceğine bazıları ise içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağına işarettir demiştir.

Bahsedildiği üzere rüyada erkek bebek görmek, bebeğin durumuna göre farklı şekillerde yorumlanmıştır.

Incoming search terms:

 • rüyada erkek bebek görmek
 • rüyada bebek pipisi görmek
 • rüyada erkek bebek pipisi görmek
 • rüyada erkek bebek görmek neye işarettir
 • ryada erkek bebek grmek
 • rüyada erkek bebegin pipisini görmek
 • rüyada erkek bebek
 • ruyada erkek cocugu gormek neye isarettir
 • rüyada çocuğun pipisini görmek
 • rüyada bebeğin pipisini görmek
Rüyada Erkek Bebek Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Erkek Bebek Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

E

“Rüyada Erkek Bebek Görmek” için 6 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. hasret dedi ki:

  merhaba ben hasret hamileyim ve bir oğlum olcak rüyamda erkek bebek gördüm anlamı nedir.?

 2. nihal dedi ki:

  Merhaba Ben nihal.ruyamda kayinvalidem ve gorumcem bi odada kucaginda erkek bebek var sonra Ben geliyorum annem seni ozledim deyip kucagima aliyorum ve seviyorum.daha sonra Bebegı yataga yatirip altini temizliyorum tabii bu arada bebegin herseyi elbisesi,puseti v.s herseyi yatagin uzerinde duruyor.Ben cocugun altini temizlerken bi yandanda oyuncaklariyla oynuyor bende yapma annem diyorum.cocuk benimle konusuyor bu arada.daha sonra Ben cocugu kucagima alip gidiyorum.

 3. eren dedi ki:

  meraba rüyamda küçük bir erkek çocuğum oluyor bende onu emziriyorum .çocuk çok tatlıymış şaşırıyorum çocuğum olduğuna ama bi taraftanda emziriyorum

 4. zuhal dedi ki:

  7 haftalık hamileyim .rüyamda bebeğimi düşürüyorum her tarafım kana bulanmış sonra tuvalet gidiyorum poşetin içinden bebek düşüyor.yanımda annem var poşeti açıyorum bebek bana bakıyor ve canlı ağlamaya başlıyor cinsiyetine bakıyorum erkek bebek ağlıyarak uyandım uykumdan.hayırlara vesile olur inşallah.acaba ne demektir.sonra tekrar uyudum bu seferde annenimin dolabından şeker çalıyorum ceplerime şeker doldururuyorum.yorumlarsanız sevinirim.

 5. dilek dedi ki:

  Merhaba rüyamda yabancı eski kagir bir evde küçücük bir oda içinde misafirlikteydim. İlk önce annemde vardı galiba. Ama sonra yalnız gibiydim.Evde göya yeni doğmuş 3 üz veya 4 üz bebekler var. Bir bayan sırayla yanımıza getirip çok özensiz bir sekilde bakımlarını yapıp gönderiyor. Sonra bir tane erkek bebeği bana ayağımda sallamam için veriyor. Ben de bebeği hem seviyor hem sallıyorum. Birden bebekle ayağa kalkıp onu kucağıma alacakken bebek başının üstüne düsüyor ve elimde iyice cılızlaşıp kötürüm gibi oluyor. İnsallah kötü bir şey değildir. Tesekkürler

 6. mahsun dedi ki:

  merhaba hasret hanım ruyanızda erkek bebegı görmek bagzı sıkıntılarınızın olacagına işarettir ve bir kız cocugununa işarettir dogumdan sonra insallah sıkıntılarınızda kurtulacaksınız

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, dünyada iken ferahlamaya ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Bazı rüya tabircileri de rüyada abdest almak, büyük kimselerin nezdinde ihtiyaçların...

Kapat