Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Elbise Görmek

Rüya tabirleri görülen nesne veya olaylara göre farklılık arz eder. Bu yazıda rüyada elbise görmek ne gibi anlamlara gelmektedir bu konuda bilgi verilecektir. Rüyada elbise görmek imal maddesine, rengine veya cinsine göre farklılık göstermektedir.

·          Rüyada eski elbiseler görmek sürekli varlık içinde olmaya yorumlanır.

·          Bir kimse rüyasında yamalı elbise giydiğini görürse o kişinin eline para geçer.

·          Bir kadın rüyasında üzerinde erkek elbisesi olduğu görürse bu rüya gören için din ve dünyasının hayırlı olduğuna delalet eder.

·          Bir kadın üzerinde harp elbisesi giydiğini görürse o kadının kocası veya onun işlerini gören bir kimseye aittir.

·          Bir erkek rüyasında üzerinde kadın elbisesi olduğunu görürse o kişi üzüntü, keder, korku ve zillete düşer. Fakat zamanla bu içine düştüğü bu durumlardan kurtulur.

·          Rüyada elbise dikmek rüyayı görenin çocuğu olacağına işarettir.

·          Eğer bir kimse elbisesindeki yırtığı dikemiyorsa o kişi tutuklanır.

·          Rüyada elbise yıkamak borç ödemeye işarettir. Bu rüya bazen gizli olan şeylerin açığa çıkması şeklinde de yorumlanır.

·          Rüyada elbise aramak ve aradığı elbiseyi bulamadığını görmek zarar eder ve fakirleşir.

·          Rüyada elbise dolabı görmek eşe, bineğe, ve rütbeye delalettir.

·          Bir kimse rüyasında kumaştan elbise dolabı görürse azizliğe, yüksekliğe, güzel konuşmaya ve halinin güzel olmasına delalet eder.

·          Rüyada şık ve pahalı elbiseler görmek rüyayı görenin insanların dış görünüşüne çok fazla önem verdiğine ve bu tutumundan vazgeçmesi gerektiğine yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Elbise Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Elbise Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

E

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek farklı şekillerde tabir edilmiştir. İsterseniz bir kimse rüyasında bit görürse ne anlamlara gelir hep beraber inceleyelim. Öncelikle yeni...

Kapat