Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Doktor Görmek

Rüyalar insanlara her zaman garip ve anlaşılması güç gelmiştir. Çünkü rüyaların belli anlamları vardır ve bu anlamları görebilmek için de bazı bilgilere sahip olmak gereklidir. Bu yazıda sizlererüyada doktor görmek ne demek kısaca bahsedeceğiz.

·          Rüyada doktor görmek alim ve fazıl birine işarettir.

·          Rüyada doktor aramak bulunup bulunmamasına bağlı olarak yorumlanır. Aranılan doktoru bulmak yapılan hataların düzeltileceğine, bulamamak ise sıkıntı ve sorunların bir süre daha devam edeceğine delalettir.

·          Rüyada doktor olmak hayırlı bir rüyadır.

·          Rüyada doktorlarla konuşmak eşi, çocukları veya iş arkadaşlarından birinin kendisine bir konuda yalan söylediğini ve bu utancı yaşadığına işarettir.

·          Rüyada doktor hemşire görmek iş yaşamında bazı düşmanların olduğuna tabir olunur, bu rüyayı gören kadınsa sağlık sorunlarına yorumlanır.

·          Rüyada bir doktorun kendisine ilaç verdiğini görmek, vücudun sıhhat ve afiyetine yorumlanır.

·          Rüyada doktor görmek insanın annesiyle tabir edilir, dolayısıyla bir kimse rüyasında doktorunun öldüğünü görürse o kişinin annesi vefat eder.

·          Bir kimse rüyasında hastanın yanına bir doktor geldiğini görürse hastalıktan şifa bulur, eğer doktor sağlam birisinin yanına giderse rüya o kimse için hastalığa tabir olunur.

·          Rüyada görülen doktor öğütleri tesirli olan vaize, din ve dünya işlerini ıslah eden hakim veya müftüye delalet eder.

·          Bir kimsenin rüyasında doktor görmesi kan aldırmada şifa olduğu için kan alıcıya tabir edilmiştir.

Incoming search terms:

  • rüyada doktorla konuşmak
  • rüyada doktor görmek
  • Rüyada erkek doktor görmek
  • ruyada doktor gormenin anlami
Rüyada Doktor Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Doktor Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

D

“Rüyada Doktor Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. selver dedi ki:

    Rüyamda
    devamlı gittiğim erkek doktoruna muayene olacaktım hastaydım bütün şikayetlerin söyledim

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Elbise Görmek

Rüya tabirleri görülen nesne veya olaylara göre farklılık arz eder. Bu yazıda rüyada elbise görmek ne gibi anlamlara gelmektedir bu konuda bilgi...

Kapat