Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Diş Görmek

Rüyalar uyurken görülen ve insanlarda etkileri olan özel durumlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Rüyalarla ilgili olarak farklı yorumlar ve tabirler yapılmaktadır. Bu da görülen rüyalara göre değişmektedir. Bu yazıda rüyada diş görmek ne anlama gelir genel olarak istifadenize sunulacaktır. Konuyu daha fazla uzatmadan bu konuda yapılmış yorumlara geçelim.

·          Rüyada diş görmek ev halkı ve akrabalıkla yorumlanmaktadır.

·          Bir kimse rüyasında ağzında tek diş kaldığını görürse ömründen bir sene kalmış demektir.

·          Bir kişi ağzında altın bir diş olduğunu görürse büyük bir işten para kazanacağına işarettir.

·          Rüyada ağızda bulunan her diş bir yıl ömre delalet etmektedir.

·          Bir rivayete göre de rüyada diş görmek ecelin sona ermesine ve ezelde takdir edilen ömre işarettir denmektedir.

·          Dişlerin hepsi aileye, kabileye, kız ve erkek evlada tabir olunur.

·          Rüyada diş macunu görmek parasızlık çekmeye ve kolay yoldan para kazanma girişimlerinin hüsranla sonuçlanacağına işaret olarak tabir edilir.

·          Rüyada diş fırçası görmek özel yaşamda unutulmak istenen bir şeyi, üzerden atılacak bir yükü veya bir sırrı ifade eder.

·          Rüyada diş ağrısı çekmek üzüntüye ve kederlenmeye delalettir.

·          Bir kimse rüyasında diş ağrısı çektiğini görürse rüya sahibi için bir yakınından üzücü sözler işiteceği anlamına gelmektedir. Ayrıca bu rüya sıkıntıya ve kederlenmeye de tabir olunur.

Görüldüğü gibi bir konuda yapılacak yorumlar belli bir bilgi birikimi gerektirmektedir.

Rüyada Diş Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Diş Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

D

“Rüyada Diş Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

  1. dilek akyurek dedi ki:

    merhaba ruyamda kizimin disleri dokulmus cok korktum ve daha sonraki gun elinde bir suru dis gordum nedir

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Domates Görmek

Tarih boyunca rüyalar ve rüya tabirleri insanların dikkatlerini çekmiştir. Çünkü rüyalar insanların ruh halinin uykuya yansıması veya insan yaşamıyla doğrudan...

Kapat