Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Dağ Görmek

 

Bu yazımızda rüyada dağ görmek, rüyada dağ evi görmek, rüyada dağ çileği toplamak ne demektir sorularına cevap verilecektir.

 

·          Bir kimse rüyasında dağ görürse genel olarak önemli, üstün kimse, büyük iş, eşsiz ve ideal olarak tabir olunur.

 

·          Rüyada dağ görmek şanı yüce, dehşetli e şöhretli, emrini yerine getiren iktidarlı ve sebatlı bir amire veya siyaset sahibine, bir çocuk ve tüccara işarettir.

 

·          Rüyada dağ keçisi görmek zarara uğramaya, dağ keçisi avlamak veya etinden yemek bir vesileyle gelecek mala yorumlanır.

 

·          Rüyada dağ tepe görmek şiddetli üzüntüye, bağırıp feryat etmeye, ıztırap ve işsizliğe işarettir.

 

·          Rüyada dağ evi görmek yalnızlığı sevmeye, kendi başına bir iş başarmaya, hedeflere tek başına ulaşmaya yaklaşan birisine delalettir.

 

·          Bir kimse dağ başında ev görürse o kişi herkesten üstün duruma geçecek demektir.

 

·          Rüyada dağ tırmanmak çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflerine ulaşacak kimseye tabir olunur.

 

·          Bir kimse rüyasında dağdan yuvarlandığımı veya düştüğünü görürse kendi çabalarıyla çıktığı mevki ya da mertebeden yine kendi hatalarından dolayı ayrılacağı anlamına gelmektedir.

 

·          Rüyada dağ yolu görmek sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtulacağınıza veya başkalarına karşı düzenbazlığa işarettir.

 

·          Rüyada dağ çileği görmek bir takım zorluklarla karşılaşılacağına veya üzüntülü haber alınacağına işarettir.

 

·          Rüyada dağları seyretmek üstesinden gelmesi zor olan bazı işleri çözdüğünüz için ödüllendirileceğiniz anlamına gelmektedir.

 

·          Rüyada dağ görmek genelde hayra yorulmaktadır.

Rüyada Dağ Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Dağ Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

D

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek, eriğin şekline ve vaktine göre farklı şekillerde yorumlanır. Bazı durumlarda iyi şeylerin habercisi olurken bazı durumlarda ise...

Kapat